Peklo / Preview / Na závěr přípravy hostí Devils Philadelphii

Na závěr přípravy hostí Devils Philadelphii

Ďáblové z New Jersey dnes zakončí přípravu posledním přátelským zápasem. Do Prudential Center zavítají Letci z Philadelphie.

Ti za sebou mají již šest přátelských zápasů. Na úvod se utkali ve dvojzápase s New York Islanders. Své venkovní utkání prohráli 2:3, doma ale na svého soupeře vyzráli – 5:3.

Pak se utkali s New York Rangers a na domácím ledě vyhráli opět 5:3. Následovalo třetí utkání proti Islanders a výhra 5:2, Flyers tedy prokazovali velkou ofenzivní sílu.

Pak přišla porážka v Madison Square Garden po prodloužení a na samotný závěr přípravy domácí prohra s Devils.

Právě toto utkání si nyní trochu více rozebereme.

Lépe do něj vstoupilo New Jersey, jenž se již po třech minutách hry ujalo vedení. Skóroval Tuomo Ruutu. O obrat se ale postaral domácí tým ještě před koncem první periody, v 10. minutě skóroval Chris Porter a v 16. minutě Wayne Simmonds.

Druhá třetina vyšla lépe celku z Newarku, jenž se po gólech Adama Henriquea a Travise Zajaca znovu dostal do vedení. Definitivní tečku za vítězstvím Ďáblů udělal gólem do prázdné branky Zajac.

Dnes tedy oba celky čeká poslední přátelský zápas – poslední možnost zabojovat o místo v sestavě NHL. Pak se Devils odeberou na team-buildingové soustředění do Vermontu, kde společně stráví několik dnů.

Předpokládaná sestava
Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Moore, Schlemko, Severson – Cammalleri, Zajac, Stempniak – Henrique, Josefson, Ruutu – Boucher, Kalinin, Tlustý – Matteau, Gionta/Zacha, Tootoo

Zdroj obrázku: nhl.com, Elsa/Getty Images