Peklo / Reporty / Ďáblové složili reparát úspěšně, porazili na svém ledě Rangers

Ďáblové složili reparát úspěšně, porazili na svém ledě Rangers

New Jersey Devils 5:4 New York Rangers

Účet zápasu otevřel již ve čtvrté minutě pěknou tečí Fast, Devils však odpověděli hned v následné přesilovce, kdy se trefil Bennett, a protože tento střelec přidal o tři minuty i další gól, tak byli domácí rázem ve vedení. Ďáblové byli po celou první třetinu lepším týmem, ale brzdili je častá vyloučení. Ve druhé třetině se roztrhnul pytel s góly, což při zápasech Devils nebývá právě zvykem. Nejprve vyrovnal stav zápasu Gilmour, ale pak začali vládnout Ďáblové, kteří po gólech Halla, Zachy a Moorea odskočili na rozdíl tří branek. Před třetí třetinou asi málokdo čekal takové drama, domácí tým však hodně polevil a ještě se hodně strachoval, aby v závěrečné hře hostů bez brankáře nedostal gól. To se však nestalo a Devils tak zvítězili 5:4.

Branky a nahrávky: 6. Bennett (Palmieri, Auvitu), 9. Bennett (Hall, Auvitu.), 33. Hall (Zacha, Auvitu), 36. Zacha (Cammalleri), 39. Moore (Palmieri, Zajac) – 4. Fast (Skjei, Clendening), 29. Gilmour (Gropp, McRae), 44. Grabner (Paliotta, Zibanejad), 57. Zibanejad (Miller, Clendening)
Vyloučení: 6-5 . Využití: 1-2.

Sestava Devils: Lindbäck (Kinkaid) – Greene, Lovejoy, Moore, Quincey, Auvitu, Merrill – Hall, Henrique, Bennett – Cammalleri, Zacha, Speers – Boucher, Zajac, Palmieri – Blandisi, Josefson, Smith-Pelly

Sestava Rangers: Raanta (31. Hellberg) – Skjei, Clendening, Bodie, Girardi, Gilmour, Paliotta – Kreider, Zibanejad, Miller – Vesey, McRae, Jensen – Grabner, Gerbe, Fast – Gropp, Lapierre, Brown