Peklo / Reporty / Ďáblové se statečně rvali s Ostrovany, nakonec ale padli

Ďáblové se statečně rvali s Ostrovany, nakonec ale padli

Hokejisté New Jersey Devils nastoupili v Barclays Center k přátelskému utkání s tamními Islanders s Corym Schneiderem v brance. V poli se však objevilo opět velké množství hráčů, kteří o místo v sestavě bojují. A podle toho to také vypadalo, na kvalitně složenou sestavu Islanders to ovšem nestačilo.

New York Islanders 4:3 New Jersey Devils
Domácí celek se vedení ujal v 10. minutě, kdy rodák z New Jersey Colin Markison tečoval dělovku Johnnyho Boychuka. Na další gól se čekalo až do poloviny druhé třetiny, postaral se o něj ovšem hostující Reid Boucher. Ještě veseleji na straně Ďáblů bylo o chvíli později, kdy po návratu ztrestné navice skóroval Miles Wood. Ve 35. minutě však na 2:2 srovnával Andrew Ladd a ve 44. minutě se prosadil Stephen Gionta. Ještě v minulé sezoně by z jeho branky měli fanoušci týmu z Newarku radost, nyní to však neplatilo, neboť díky němu Islanders vedli. Na dvoubrankový rozdíl odskočili o chvíli později zásluhou Mathewa Barzala, hosté již pouze dokázali snížit po gólu Devanteho Smith-Pellyho.

Branky a nahrávky: 10. Markison (Boychuk, Barzal), 35. Ladd (Ho-Sang, Boychuk), 44. Gionta (Bernier, Hamonic), 47. Barzal (Bernier, Dal Colle) – 29. Boucher (Josefson, Speers), 31. Wood (Moore, Blandisi), 52. Smith-Pelly (Kalinin, Fiddler).
Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. Střely na branku: 27:30 (9:11, 6:9, 12:10) .
Sestava Islanders: Greiss (Gibson) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, Toews, Burroughs – Ladd, Strome, Parenteau – Quine, Nelson, Ho-Sang – Dal Colle, Barzal, Markison – Johnston, Gionta, Bernier.
Sestava Devils: Schneider (Kinkaid) – Moore, Severson, Helgeson, Santini, Gormley, Mozík – Kalinin, Fiddler, Smith-Pelly – Boucher, Josefson, Speers – Wood, Blandisi, Lappin – Pietila, Pelley, Coleman.