Peklo / Ohlasy / Cítili jsme se dobře, ty dva body jsme mohli mít my, lituje Schneider

Cítili jsme se dobře, ty dva body jsme mohli mít my, lituje Schneider

První listopadový duel Ďáblové nezvládli. Devils po vypjatém boji podlehli Panterům v BB&T Center 3:4 v prodloužení. Poslední ránu jim zasadil útočník Vincent Trocheck, který dal v zápase dvě branky.

Minulý ročník Devils vyhráli 11 duelů, jenž šly do prodloužení případně nájezdů.

Trocheck ukončil nastavení v poslední minutě prodloužení. Zbývalo 43 sekund.

Musíme být více trpěliví,” hledá zlepšení Greene. To je jedna z věcí, která nám pomohla k úspěchu minulou sezónu. Neporazili jsme se sami.”

Myslím, že jsme byli více konkurenceschopní ve třetí než v první třetině,” přemýšlí kouč Hynes.

Devils dokázali dvakrát srovnat stav, když prohrávali o dvě branky, ale při venkovních utkáních zůstali bez výhry.

Jsi rád za každé body a nikdy nevíš kolik jich se může hodit na konci před play off,” analyzuje Taylor Hall. Byly tam chyby, protiútoky atd. Bod bereme, ale zároveň víme, že máme hodně, co zlepšovat.”

Bilance Devils při venkovních zápasech v letošní sezóně:

0-2-2, 2 prohry a 2 prohry po nastavení.

Co říká o duelu Cory Schneider?

Nemyslím, že jsme hráli v první polovině zápasu špatně. Nechytil jsem pár šancí, jež vznikly při přesilové hře. Tým mě potřebuje, abych ho podržel a byl oporou při oslabeních. Většinou, když puk vidím, tak mám velkou šanci ho chytit. Překonali mě dvakrát čistými střelami, kdybych tyto dvě rány chytil, mohlo to být jiné.”

Je těžké prohrát v prodloužení, především v této aréně. Byli jsme rádi za vyrovnání dvougólového deficitu, vrátilo nás to do hry. Cítili jsme se dobře, ty dva body jsme mohli mít my. Otočit utkání v náš prospěch, dobré týmy to umí. První dva góly beru na sebe,” hází si popel na hlavu Schneider.

Pavel Zacha dal svůj první gól v kariéře NHL a toto o něm řekl

Český nováček Pavel Zacha vyrovnal zápas na 3:3 a dal svůj první góly v NHL. Bylo to skvělé,” přiznává Zacha. Bylo by určitě lepší dát vítěznou branku než jen poslat tým do prodloužení.”

Devils nevyhráli v BB&T Center od 11. října 2014.

Taylor Hall odehrál svůj největší Ice-time v sezóně za Ďábly, který činí 22 minut a 17 sekund.

Nováček Lappin přidal ve druhém zápase na svoje konto druhou asistenci v NHL.

Damon Severson zaznamenal dvě asistence.