Peklo / Hlavní zprávy / Lamoriello: “Je smolné, že jsme nezískali dva body”

Lamoriello: “Je smolné, že jsme nezískali dva body”

Devils hráli lépe, ale Isles stejně neporazili. Začátek ani konec nebyly dobré, ale někde mezi Devils udělali dost věcí lépe než v Bostonu, kde prohráli 3:0.

Lou Lamoriello:Toto byl jiný tým, než, který hrál proti Bostonu. Chtěli jsme vědět jak tým zareaguje na nepříznivý výsledek a především hru z minulého zápasu. Myslím, že jsme zareagovali hodně dobře. Měli jsme šance, kvalitní střely. Nekoukáme se na počet střel. Ale bylo to dobře odehrané utkání.”

Bylo by těžké pro Devils zahrát hůř než zahráli proti Bostonu. Byli přestříleni 43-14 a jen Cory Schneider držel Jersey nad vodou svým výkonem, jinak by prohráli větším rozdílem.

S nováčkem Kinkaidem dnes v noci vyrukovali na Islanders. Zvládli jen dvě střely na bránu za první třetinu, ale pak začali lépe bruslit a vytvářet si šance (11 střel za druhou třetinu).

Levé křídlo Patrik Eliáš, že laxní start byl zapříčiněn dvěma posledními zápasy. “Není lehké hrát 3 utkání za 4 noci,” řekl Eliáš. Ve druhé třetině  jsme byli tým, který diktoval tempo, měl šance a měl trochu převahu. Ale oni jsou klubem, proti kterému se hraje těžko. Jsou rychlí, zdatní. Očividně nejsme spokojeni, že nemáme dva body, ale jsme rádi za předvedený výkon.

“Bylo to od nás odbojované,” souhlasí Henrique. “Keith odchytal fantastické utkání od začátku do konce. Je to rána do vazu, že jsme si to nechali opět utéct, hlavně proti tomuto soupeři, se kterým se nám to už stalo předtím.”

Lamoriello říká: “že pokud se držíte systému a hrajete dobře, tak věci vypadají na ledě okamžitě jinak.” vypadalo jakože jsme měli hodně energie. Když hrajete jistým způsobem a hrajete dobře ve středním pásmu, vypadáte mnohem rychleji. Pokud jste sledovali obě utkání, tak dnes o včera, to byl jeden obrovský rozdíl. Ztratili jsme dvakrát vedení, ale  to se musíme naučit též. Příště se musíme vyvarovat faulů v útočné třetině. Udělali jsme hodně věcí dobře, ale musíme to dělat častěji a vyrovnaně. Hráči si toho jsou vědomi. Trenéři s nimi udělali spoustu práce. Je smolné, že jsme nezískali dva body.” Zakončil Lou Lamoriello.