Peklo / Hlavní zprávy / DeBoer byl s výkonem týmu spokojen, nájezdy ho ale opět zklamaly

DeBoer byl s výkonem týmu spokojen, nájezdy ho ale opět zklamaly

Zápas v Torontu prohráli Devils na nájezdy. I přes to byl trenér s výkonem týmu spokojený. Tedy až do doby, než skončilo prodloužení.

Trenér Peter DeBoer v této sezoně už několikrát mluvil o tom, jak ho zklamaly nájezdy. A nyní to může říct znovu.

Devils totiž už posedmé v sezoně v této disciplíně svému soupeři pohlehli. Z 23 nájezdů dokázali proměnit jediný.

Trenér DeBoer je tím natolik ztrápený, že už to ani moc nechtěl rozebírat. Spíše svůj tým pochválil za to, jak odehrál třetí zápas s posledních čtyř dnů. New Jersey totiž Toronto přestřílelo 38:25 a ikdyž byl tým hodně unavený, dokázal být aktivnější.

“Nájezdy moc rozebírat nebudu,” řekl DeBoer deníku The Record. “Je to tak, jak to je. Bojovali jsme a odehráli skvělý zápas. Byl to náš třetí zápas za čtyři dny. Nájezdy nic neubírají na tom, že jsme dnes měli snahu.”

Samozřejmě by ale Ďáblové měli nejradši dva body. Z posledních čtyř utkání vždy získali alespoň bod (2-0-2), ale stále dokázali třikrát za sebou vyhrát pouze jednou a chybí jim dva body na play-off.

“Je to znepokujíjící,” řekl Cory Schneider. “Tvrdě dřete. Myslím, že jsme odehráli celý zápas tvrdě a hlavně ve třetí třetině jsme podali dobrý výkon. Nehráli jsme dnes jako unavený tým a to, si myslím, byla dobrá věc. Ale opět nám utekl bod. Sčítá se to. Musíme vymyslet, jak získat ten bod navíc.”

Jediný gól v nájezdech vstřelil domácí útočník James van Riemsdyk.

Za Devils se neprosadili postupně Jaromír Jágr, Ryane Clowe a Reid Boucher.

“Je špatné, že nemůžeme alespoň jeden dát,” ví Clowe.

Adam Henrique vstřelil první gól v zápase. To na Facebookových stránkách uhodli správně Tomáš Látr, Marek Korzeniowski a Erik Gajdošík. Gratulujeme!