Peklo / Hlavní zprávy / Adam Henrique se zachoval jako džentlmen. Fanynce, co přišla o dům, poslal podepsaný dres

Adam Henrique se zachoval jako džentlmen. Fanynce, co přišla o dům, poslal podepsaný dres

Fakt, že někteří hokejisté udělají pro své fanoušky cokoliv, je znám nějakou dobu. Mezi tyto osobnosti patří také Adam Henrique, který věnoval svůj dres fanynce, jež přišla o střechu nad hlavou. Ashley krom dresu dostala také pozvánku od organizace Devils na první domácí utkání příští sezóny. Něco zlé je k něčemu i dobré.

Vše začalo vlastně nevinně. Ashley Stanfield minulý měsíc hodila na sociální síť Twitter fotku, kde má na sobě maturitní čepici se známým heslem „Henrique, its over!“ Toto heslo v roce 2012 vyslovil legendární Mike Doc Emrick, těsně poté, co New Jersey postoupili přes Rangers do finále Stanley Cupu.

Ashley si tuto čepici hodlala vzít na svou školní akci, kde měla dostat diplom za studie. Místo toho se ale stala obětí požáru, jenž jí připravil o vše. Část čepky ovšem zůstala, což lze vidět i v následujícím tweetu.

Pro dívku vypadalo vše ztraceně, místo toho ale přišla malá útěcha v podobě reakce samotného Rica, jemuž se po této situaci říká s nadsázkou také „Rico hero.“ Snajpr Ďáblů se ozval fanynce a zaslal jí svůj originální dres, samozřejmě s podpisem.

Aby toho nebylo málo, přidala se i organizace Devils, která pozvala mladou fanynku na home opener, který se každoročně koná v říjnu. Navíc vznikla stránka, kde lidé mohou přispět na účet rodiny a dívenky, jenž přišla o bydlení. Stránka se nachází na adrese GoFundMe.

Čtěte také

Marián Studenič exkluzívne: Spravím všetko pre to, aby som v NHL nastúpil

Máš za sebou úvodnú sezónu v OHL, ako by si zhodnotil svoje pôsobenie v klube Hamilton Bulldogs? Myslím, že som spravil správny krok. A moje rozhodnutie ísť do Kanady bolo aj kľúčom k úspechu. Ako je možné vidieť na tomto drafte, z OHL bolo vybraných najviac hráčov. Svoju prvú sezónu hodnotím dobre, ale vždy je na čom pracovať a čo …