Peklo / Binghamton Devils / Krátké novinky
Nick Palmieri povolán do hlavního týmu, Volchenkov na listině zraněných. Taormina bude hrát utkání hvězd v AHL. Devils mají zájem o Marka Streita. Komentáře

Krátké novinky

Nick Palmieri povolán do hlavního týmu, Volchenkov na listině zraněných. Taormina bude hrát utkání hvězd v AHL. Devils mají zájem o Marka Streita.

Nick Palmieri byl z farmy v Albany opět povolán do hlavního týmu. Na farmě odehrál tuto sezónu 15 zápasů (3+1), v hlavním týmu Devils má na kontě 24 zápasů (4+3).
Anton Volchenkov byl umístěn na listinu zraněných a bude Devils chybět minimálně týden. Ruský obránce od svého přestupu do New Jersey čeká na gól, nyní jeho čekání bude trvat vinou zranění ještě déle.
Matt Taormina bude hrát v utkání hvězd AHL. To se koná 29.-30. ledna v Atlantic City’s Boardwalk a tento americký rodák při tom nebude chybět.
Švýcarský obránce Mark Streit se možná stane novou posilou New Jersey. O kapitána New York Islanders je údajně zájem už delší dobu a přijít by mohl například výměnou za nějaké kolo draftu. Islanders sice odmítají všechny spekulace, u týmu Devils se ovšem o jeho jménu mluví.

Komentáře

Čtěte také

Evan Cormier byl v pravý čas na pravém místě

Před třemi týdny seděl Evan Cormier doma a užíval si volno na univerzitě v Guelphu a snažil se odpočívat a relaxovat před začátkem druhé poloviny sezóny. V Binghamtonu odehrál jako náhradník pět zápasů a uvedl se tak v dobrém světle (bilance 4-1-0, včetně shutoutu a 93,3% úspěšností), že mu farma Devils připravila jeho první profesionální smlouvu. Pro …

Ďáble, co na to říkáš...?