Peklo / Binghamton Devils / Krátké novinky
Nick Palmieri povolán do hlavního týmu, Volchenkov na listině zraněných. Taormina bude hrát utkání hvězd v AHL. Devils mají zájem o Marka Streita. Komentáře

Krátké novinky

Nick Palmieri povolán do hlavního týmu, Volchenkov na listině zraněných. Taormina bude hrát utkání hvězd v AHL. Devils mají zájem o Marka Streita.

Nick Palmieri byl z farmy v Albany opět povolán do hlavního týmu. Na farmě odehrál tuto sezónu 15 zápasů (3+1), v hlavním týmu Devils má na kontě 24 zápasů (4+3).
Anton Volchenkov byl umístěn na listinu zraněných a bude Devils chybět minimálně týden. Ruský obránce od svého přestupu do New Jersey čeká na gól, nyní jeho čekání bude trvat vinou zranění ještě déle.
Matt Taormina bude hrát v utkání hvězd AHL. To se koná 29.-30. ledna v Atlantic City’s Boardwalk a tento americký rodák při tom nebude chybět.
Švýcarský obránce Mark Streit se možná stane novou posilou New Jersey. O kapitána New York Islanders je údajně zájem už delší dobu a přijít by mohl například výměnou za nějaké kolo draftu. Islanders sice odmítají všechny spekulace, u týmu Devils se ovšem o jeho jménu mluví.

Komentáře

Čtěte také

Staňte se součástí přání k narozeninám pro hráče New Jersey

Jak jistě mnozí z vás moc dobře vědí, český útočník Pavel Zacha oslaví 6. dubna 2019 své 22. narozeniny. Naše redakce se rozhodla, že ve spolupráci s fanoušky připraví pro českého hráče překvapení – NAROZENINOVOU PLACHTU PŘÁNÍ! Pokud se chcete podílet na tomto jedinečném projektu, stačí nám do formuláře níže zaslat Vaše přání pro českého …

Ďáble, co na to říkáš...?