Peklo / Zajímavosti / Ikonky všech týmů NHL pro vás!
Vlastníte web, který se věnuje sportu, sázkám, novinkám nebo některému týmu NHL? Pak je tento příspěvek určen právě vám!        

Ikonky všech týmů NHL pro vás!

Vlastníte web, který se věnuje sportu, sázkám, novinkám nebo některému týmu NHL? Pak je tento příspěvek určen právě vám!

 

 

 

 

Spousta webových prezentací na svých webech, ať už se věnují čemukoliv kolem NHL, používá jako obrázky týmů oficiální ikonky, které si stáhnou na oficiálních webech NHL.com.

Má to ale jeden háček…

…all proprietary materials depicted in this web site are the property of the NHL…and may not be reproduced without their prior written consent

…což znamená, že pokud nemáte od NHL písemný souhlas, že tyhle ikonky používáte, mohli byste se dostat do problémů.

Ovšem je tady další možnost, a to použití našich ikonek. Naše ikonky jsou pod licencí Creative Commons, což znamená, že můžete tyto ikonky používat a upravovat dle potřeby.

POKUD TEDY BUDETE MÍT O IKONKY ZÁJEM, NAPIŠTE NA  admin@nieds.cz

Je to z toho důvodu, abychom věděli zda-li je o ikonky zájem :-)

 

P.S. Stejně vypadají mnohem líp ty naše, než originální z nhl.com :-)

Čtěte také

Cory Schneider: Pojďme udělat nějaký kemp

Mezi těmi, kteří podporují jakýkoliv plán restartu pro týmy, které nejsou v play off, je brankář New Jersey Devils Cory Schneider. Americký gólman který je jedním ze dvou zástupců organizace Ďáblů ve výkonné radě NHLPA (hráčská asociace). Hráči z týmů, které nyní nehrají, uskutečnili konferenční hovor, aby debatovali o výhodách jakéhokoli kempu, aby se dostali …

Ďáble, co na to říkáš...?