Peklo / Zajímavosti / Nová webová prezentace
Stanley Cup našel svého nového majitele, ocenění za úspěchy a neúspěchy byla taktéž včera v Las Vegas předána a minulá sezona je tak již minulostí. Dalo by se říct, že počínaje dneškem a zítřkem startuje sezóna nová, jelikož dnes jsme se dozvěděli datum a čas našich prvních zápasů a zítra si budou týmy volit nové …

Nová webová prezentace

Stanley Cup našel svého nového majitele, ocenění za úspěchy a neúspěchy byla taktéž včera v Las Vegas předána a minulá sezona je tak již minulostí. Dalo by se říct, že počínaje dneškem a zítřkem startuje sezóna nová, jelikož dnes jsme se dozvěděli datum a čas našich prvních zápasů a zítra si budou týmy volit nové tváře a možná budoucí lídry svých týmů. Stejným procesem prošla i naše webová prezentace – s novou sezonou jsme převlékli kabát!Kabát jsme po sezoně sice převlékli, ale kvalita určitě zůstává, ba naopak bude ještě růst. Věříme, že s novým vzhledem získáme další partnery a fanouškovská základna i nadále poroste. Přece jenom, když jsme v únoru přebírali facebookovskou stránku s 19 fanoušky a když se podíváme na počitadlo dnes, tak jste nám dali jasně najevo, že zájem rozhodně máte! :) A my vás rozhodně nezklameme a i nadále budeme poskytovat nejnovější a nejaktuálnější informace z dění kolem Ďáblů.

  • Dále jsme našemu webu zařídili novou doménu www.newjerseydevils.eu, takže už žádné subdomény atp., když budete chtít znát aktuální info z tábora Ďáblů, víte kde ho hledat. 
  • Pod každý článek je přidáno okno, kde můžete vkládat komentáře pomocí vašeho FB účtu, takže už není zapotřebí vyplňování žádných registrací, emailů, zbytečných nicků atp..
  • Dále  jsme připravili kalendář, kde najdete všechny nastávající události. Kalendář najdete v menu pod položkou UDÁLOSTI.
  • Další věc, kterou jsme pro vás vytvořili a můžete se jí zúčastnit, je vytvoření fanouškovských FB stránek největších opor našeho týmu. Zde máte jejich výčet:

Martin Brodeur CZ/SK

Bryce Salvador CZ/SK

Adam Henrique CZ/SK

Ilya Kovalchuk CZ/SK

Travis Zajac CZ/SK

Andy Greene CZ/SK

David Clarkson CZ/SK

Johan Hedberg CZ/SK

Marek Židlický

  • No a prozatím poslední věcí je přidání chatu, který můžete vidět vpravo dole. Ten oceníme především při společném sledování nočních zápasů! :)

DĚKUJEME! LET’S GO DEVILS!

 

Čtěte také

Patrik Eliáš prožívá roli mentora nové generaci Ďáblů

Je to dvojnásobný vítěz Stanley Cupu, franšízový leader ve vstřelených brankách (408) a bodech (1025), jeden z pouhých pěti hráčů, kteří mají pod stropem haly Prudential Center vyvěšen dres s jeho číslem. To vše stihl Patrik Eliáš v NHL. Ale olympijská zlatá medaile a titul z mistrovství světa ho bohužel minuly. To nic ale nemění …

5 komentáře

  1. Super!!!

  2. pěkněě :-)

  3. Supr změna, fandim vám :)

Ďáble, co na to říkáš...?