Peklo / Binghamton Devils / Devils zkouší běloruského beka Ramana Hrabarenku
Devils zkouší běloruského obránce Ramana Hrabarenka. Hrabarenko bude zkoušen s týmem během pre-sezóny a když bude hrát dobře, dostane nabídku smlouvy.

Devils zkouší běloruského beka Ramana Hrabarenku

Devils zkouší běloruského obránce Ramana Hrabarenka. Hrabarenko bude zkoušen s týmem během pre-sezóny a když bude hrát dobře, dostane nabídku smlouvy.Dvacetiletý bek původem z Mogilevu zatím prošel reprezentací jak do osmácti let, tak do dvaceti let, zahrál si tedy už na mistrovství světa juniorů v Edmontonu. Jeho první soutěží kde působil byla americká EJHL, kde nastupoval za Philadelphii Revolution. O rok později ho čekala už soutěž lepší – QMJHL. V této soutěži odehrál celkem 107 zápasů za dva celky – Cape Breton Screaming Eagles a Drummondville Voltigeurs, nyní ho čekají zkoušky v Devils.Souboj Hrabarenka proti Gabrielovi Verpaelstovi.

Jaký je váš názor na tohohle beka? Uspěje v Devils a začne sezónu v A týmu, nebo až na farmě?

Čtěte také

Cory Schneider: Pojďme udělat nějaký kemp

Mezi těmi, kteří podporují jakýkoliv plán restartu pro týmy, které nejsou v play off, je brankář New Jersey Devils Cory Schneider. Americký gólman který je jedním ze dvou zástupců organizace Ďáblů ve výkonné radě NHLPA (hráčská asociace). Hráči z týmů, které nyní nehrají, uskutečnili konferenční hovor, aby debatovali o výhodách jakéhokoli kempu, aby se dostali …

Ďáble, co na to říkáš...?