Peklo / Binghamton Devils / Albany Devils 3:1 Connecticut Whale
Albany porazilo v přátelském zápase farmu New York Rangers v poměru 3:1.

Albany Devils 3:1 Connecticut Whale

Albany porazilo v přátelském zápase farmu New York Rangers v poměru 3:1.

V zápase hraném v Champions Ice Center v Cromwellu, Conn, se utkali farmy nesmiřitelných rivalů NJ Devils a NY Rangers – Albany proti Connecticutu.

Albany bylo jasně lepším týmem, přestřílelo svého soupeře 35:19 a vyhrálo zápas 3:1 po gólech Burlona a Pesonena z přesilových her a jedné trefě Darcyho Zajaca.

Velmi dobrým výkonem se opět prezentoval Bělorus Raman Hrabarenka, který si tentokrát připsal dvě asistence.

V brance Albany stál prvních 30 minut Jeff Frazee, který pochytal 10 střel a ani jednou neinkasoval, poté ho vystřídal Maxime Clermont.

Albany Devils 3:1 Connecticut Whale
20. Burlon (Hrabarenka, Wiseman), 23. Pesonen (Hrabarenka, Sestito), 27. D. Zajac (Berube, Carrier) – 37. Miller (Collings, Piche)

Sestava Albany Devils: Frazee (31. Clermont) – Baier, Burlon, Gelinas, Hrabarenka, Kelly, McPherson – Berube, Carrier, DeSimone, Haczyk, Hoeffel, McKelvie, Parse, Pesonen, Sestito, Wiseman, Wohlberg, D. Zajac

Čtěte také

Tři zápasy, šestnáct gólů! Nováčkům Devils se na turnaji dařilo

Prospects Challenge v Buffalu ukázala Ďáblům mnoho pozitiv. Tým vedený koučem Dennehym, novým hlavním trenérem Binghamtonu, vyhrál dva ze tří zápasů a navíc si pokaždé poměrně dost zastřílel. Celý turnaj se uskutečnil v HarborCenter v Buffalu za účasti domácích Sabres a New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins a Boston Bruins. Na soupisce Ďáblů se objevily tři …

Ďáble, co na to říkáš...?