Peklo / Binghamton Devils / Binghamton Senators 6:3 Albany Devils
Devils v posledním přátelském zápase poprvé svému soupeři podlehli, farma Ottawy, Binghamton, vyhrála 6:3.

Binghamton Senators 6:3 Albany Devils

Broome County Arena hostila poslední přípravný zápas Albany Devils. Ve třech předchozích přátelských zápasech vyhráli Devils – 5:3 Adirondack poprvé, 3:1 Connecticut, 2:1 Adirondack podruhé.

Právě ale v posledním zápase před AHL přišla první prohra. Poslední zkoušení, poslední šance zabojovat o místo v sestavě – tak to pojali hráči obou týmů a bojovnost byla vidět na obou stranách.

Brankáři – na straně Senators stál v brance Robin Lehner, který si připsal 25 zákroků. V brance Devils první dvě třetiny byl Jeff Frazee (24 zákroků) a poslední třetinu Keith Kinkaid (14 zákroků).

5. Grant (Schneider, Eckford), 14. Cowick (Downing, Hoffman), 23. Hoffman (Benoit, Petersson), 28. Benoit (Dziurzynski, Cannone), 48. Petersson (Hoffman, Cannone), 58. Stone – 25. Butler (Burlon, Larsson), 31. Tedenby (Josefson), 58. Sislo (Zalewski, Wiseman)

AHL ZAČÍNÁ PRO ALBANY DEVILS ZÁPASEM S MANCHESTER MONARCHS (FARMA LA KINGS) 13. ŘÍJNA V 23:05 NAŠEHO ČASU.

Tři zápasy, šestnáct gólů! Nováčkům Devils se na turnaji dařilo

Prospects Challenge v Buffalu ukázala Ďáblům mnoho pozitiv. Tým vedený koučem Dennehym, novým hlavním trenérem Binghamtonu, vyhrál dva ze tří zápasů a navíc si pokaždé poměrně dost zastřílel. Celý turnaj se uskutečnil v HarborCenter v Buffalu za účasti domácích Sabres a New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins a Boston Bruins. Na soupisce Ďáblů se objevily tři …