Peklo / Binghamton Devils / Albany Devils 2:5 Connecticut Whale

Albany Devils 2:5 Connecticut Whale

Ani třetí domácí zápas nepřinesl výhru Albany, tentokrát Devils podlehli farmě NY Rangers z Connecticutu. Whale vyhráli v základní hrací době poprvé v této sezóně.

Skóre otevřel v 18. minutě Mike Hoeffel, který dorazil střelu Andersona od modré. Byl to pro něj druhý gól v posledních třech zápasech. Pár sekund před koncem první třetiny mohli ještě hosté vyrovnat, ale brankář Kinkaid se zaskvěl skvělými zákroky a udržel skóre 1:0 pro Albany.

Ve druhé třetině se po zaváhání Hrabarenky dostali Whale opět do šance, ale Grant ji neproměnil. V 29. minutě se před Kinkaida natlačil Brandon Segal a brankáři Devils puk propadl – bylo vyrovnáno 1:1. A o chvíli později se mezi Larssonem a Leachem dostal před branku J.T. Miller a poslal Connecticut do vedení. Na 3:1 po velké chybě Kellyho upravil v 39. minutě Tommy Grant.

V polovině třetí třetiny sebral mezi kruhy puk Andrew Yogan a střelou zápěstím překonal Kinkaida – bylo to již 4:1. Po parádní kombinaci hostujícího dua Thomase a Tessiera musel opět dobře zasahovat brankář Keith Kinkaid. Obrana chybovala i nadále – po přihrávce Hrivíka byl Kyle Jean osamocený a bez problémů navýšil vedení na 5:1. V závěru zápasu v přesilovce ještě kosmeticky upravil skóre Jacob Josefson.

18. Hoeffel (Anderson, Kelly), 57. Josefson (Hrabarenka, Tedenby) – 29. Segal, 30. Miller (Kolarik, Tessier), 39. Grant, 50. Yogan (Kolarik, Pyett), 53. Jean (Hrivík, Segal)

Sestava Albany: Kinkaid – Burlon, Corrente, Hrabarenka, Kelly, Larsson, Leach – Anderson, Butler, Hoeffel, Henrique, Josefson, Parse, Pesonen, Sestito, Sislo, Tedenby, D. Zajac, Zalewski

Další zápas se hraje v noci z pátka na sobotu, přivítáme Adirondack Phantoms.

Tři zápasy, šestnáct gólů! Nováčkům Devils se na turnaji dařilo

Prospects Challenge v Buffalu ukázala Ďáblům mnoho pozitiv. Tým vedený koučem Dennehym, novým hlavním trenérem Binghamtonu, vyhrál dva ze tří zápasů a navíc si pokaždé poměrně dost zastřílel. Celý turnaj se uskutečnil v HarborCenter v Buffalu za účasti domácích Sabres a New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins a Boston Bruins. Na soupisce Ďáblů se objevily tři …