Peklo / Binghamton Devils / Hershey Bears 3:0 Albany Devils

Hershey Bears 3:0 Albany Devils

Albany Devils prohráli na ledě farmy Washingtonu. Hershey Bears za to mohou děkovat především svému brankáři, který pochytal všech 35 střel. Český obránce Tomáš Kundrátek za domácí dal gól a dvakrát asistoval.

V Giant Center vyhráli Devils na střely 35:22, přesto to nestačilo k bodům. Brankář Braden Holtby zachytal výborně a udržel čisté konto, jeho protějšek, Keith Kinkaid, dvakrát inkasoval, třetí gól padl do prázdné branky.

Hershey si góly rozložilo do jednotlivých třetin – v první se trefil Zach Hamill, ve druhé Jeff Taffe z přesilovky a ve třetí Tomáš Kundrátek do prázdné.

Hershey Bears 3:0 Albany Devils
18. Hamill (Stoa, Kundrátek), 26. Taffe (Stafford, Kundrátek), 58. Kundrátek

Sestava Albany: Kinkaid – Burlon, Hrabarenka, Kelly, Larsson, Leach, McPherson – Anderson, Butler, DeSimone, Henrique, Hoeffel, Josefson, Pesonen, Sestito, Sislo, Tedenby, Wohlberg, Zalewski

Čtěte také

Tři zápasy, šestnáct gólů! Nováčkům Devils se na turnaji dařilo

Prospects Challenge v Buffalu ukázala Ďáblům mnoho pozitiv. Tým vedený koučem Dennehym, novým hlavním trenérem Binghamtonu, vyhrál dva ze tří zápasů a navíc si pokaždé poměrně dost zastřílel. Celý turnaj se uskutečnil v HarborCenter v Buffalu za účasti domácích Sabres a New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins a Boston Bruins. Na soupisce Ďáblů se objevily tři …

Ďáble, co na to říkáš...?