Peklo / Zajímavosti / Fandíme 1. rok společně!
Náš společný Česko-Slovenský fanklub New Jersey Devils funguje první rok! Najděte si minutku a pojďte si s námi připomenout, jak to vlastně začalo, co jsme za tu dobu spolu prožili a co to pro nás znamená! :)

Fandíme 1. rok společně!

Náš společný Česko-Slovenský fanklub New Jersey Devils funguje první rok! Najděte si minutku a pojďte si s námi připomenout, jak to vlastně začalo, co jsme za tu dobu spolu prožili a co to pro nás znamená! :)

Tři důležitá data nás čekají v lednu – 7.1. jsme zahájili fungování prvním statusem na Facebookové stránce, o dva dny později byl vydán první článek na našem webu (týkal se 1000. zápasu Patrika Eliáše) a o další dva dny později jsme vám přinesli první report ze zápasu proti Calgary Flames!

Jak náš web vůbec vznikal? Na Facebookovou skupinu napsal Tomáš “Nieds” Bělaška, hlava a zakladatel celého projektu, že potřebuje pomoc s webem. Jako první jsem si toho všiml já, Michal “Belly” Belšán, a této šance psát pro můj nejoblíbenější klub v NHL mi přišla jako naprosto skvělá! Postupně se k nám přidal i další redaktor, David “Panny” Panuška.

_____________________________________________________

Jak to vidíme my…

Nieds: “Abych řekl pravdu, ten nápad vznikl kvůli mé lenosti…Jak víme, leden je pro vysokoškoláky znamením zkoušek a s tím spojené vyhledávání jiných a důležitějších věcí, jen aby se člověk nemusel učit. Někdo třeba uklízí, mě zase napadlo rozjet web pro můj, od malička oblíbený tým, New Jersey Devils. V první řadě jsem ale potřeboval někoho k sobě, jelikož mě zajímají věci spíše kolem webu než samotná redaktořina. Vyhledal jsem si tedy na FB českou skupinu věnovanou Ďáblům, která tehdy čítala asi 15 fanoušků. Napsal jsem tedy zprávu majitelům a ozval se mi Belly. Snad za dvě hodiny byla spolupráce domluvená a tak jsme se dali do práce. S určitostí můžu říct, že kdybych tehdy nenarazil na Bellyho, nic takového by neexistovalo, sám bych na to jednoduše neměl!”

Belly: “Když Nieds psal na naší FB stránku, ihned jsem této možnosti využil a napsal mu. Mým snem je stát se sportovním novinářem a zkušenosti které zde pochytím, se mi budou hodit. Dělám redaktora už pro chomutovský fotbalový klub, ale nabídka psát i pro můj oblíbený klub v NHL se prostě neodmítá!”

_____________________________________________________

Co do budoucna?

Naše budoucnost se bude momentálně odvíjet i od toho, jak rychle se dokáží liga s odbory dohodnout, jelikož když se věnujeme něčemu, co v současnosti nefunguje a vůbec neprobíhá, těžko můžeme něco rozvíjet. Proto tedy věříme, že polovina sezony bude zachráněna a my se budeme moci věnovat šíření naší Ďábelské víry! :)

  • V první řadě to bude zachování běhu webu. Budeme v noci bdít, abyste měli ráno přehled o tom, jak si ďáblové vedli v nočních taženích. S tím souvisí aktualizace sociálních sítích, především té modré!
  • Dále chceme přinášet další soutěže o ďábelské suvenýry, oblečení a ostatní doplňky ve spolupráci s naším partnerem Fansmania.eu… Mimochodem, zanedlouho se můžete těšit na novou soutěž, takže poctivě sledujte web! :)
  • Na letní prázdniny, v době po a před sezonou, chceme rozjíždět nový projekt, který by měl běžet na našem webu a měl by se podobat celoevropské fanouškovské základně, podobně jako např. vytvořili fanoušci Colorada. To bude zahrnovat novinky jak v českém, tak v anglickém jazyce. Bude to ale běh na velmi dlouhou trať, ale chuť je velká, takže pevně věříme, že se nám to podaří.

_____________________________________________________

Co jsme si spolu už zažili…

Níže je uveden pár nejdůležitějších mezníků, které se nám společně s vámi podařilo dosáhnout!

7.1. 2012 – složili jsme tým a poprvé jsme spamovali na facebooku :)

9.1.2012 – první článek na novém webu, týkající se Patrikova 1000. zápasu. Autorem je Belly.

11.1.2012 – první report ze zápasu proti Calgary Flames.

4.2.2012 – začátek první velmi cenné spolupráce s hokejportal.cz.

12.4.2012 – vyhlášení první soutěže o kšiltovku New Jersey Devils. Jejím vítězem se stal Ondřej Chvátal!

21.6.2012 – nový vzhled webové prezentace.

2.7.2012 – přechod na vlastní evropskou doménu newjerseydevils.eu.

_____________________________________________________

Závěrem…

No a na závěr bychom vám chtěli poděkovat, že jste se s námi začali zapojovat jak do diskuzí, vyhledávání dalších informací, posílání nám příspěvků, na které jste v souvislosti s Ďábly narazily a také za společné sledování i nočních zápasů…no a že se nás v noci kolikrát sešla banda! :)

P.S. Pokud by někdo z vás měl jakoukoliv připomínku, co bychom mohli vylepšit nebo co bychom mohli zařadit do našeho programu, vůbec se neostýchejte a ozvěte se, čekáme na to!

No a pokud byste se chtěli připojit k nám, také se vůbec nebojte ozvat! Pokud se věnujete něčemu, co by se nám mohlo v týmu hodit, ozvěte se, společně to zvážíme a třeba to vyjde! Jen tak namátkou např. moviemaker nebo správce profilu na YouTube, troufáš si psát články v angličtině atd…to by se mohlo v budoucnu hodit… :)

 

Ještě jednou díky, Ďáblové!

Čtěte také

Cory Schneider: Pojďme udělat nějaký kemp

Mezi těmi, kteří podporují jakýkoliv plán restartu pro týmy, které nejsou v play off, je brankář New Jersey Devils Cory Schneider. Americký gólman který je jedním ze dvou zástupců organizace Ďáblů ve výkonné radě NHLPA (hráčská asociace). Hráči z týmů, které nyní nehrají, uskutečnili konferenční hovor, aby debatovali o výhodách jakéhokoli kempu, aby se dostali …