Peklo / Hlavní zprávy / Zubrus by měl zůstat v New Jersey další tři roky

Zubrus by měl zůstat v New Jersey další tři roky

Jednání s hráči pokračují a další se zřejmě podařilo dotáhnout do úspěšného konce! Dainius Zubrus podle různých zdrojů prodloužil smlouvu o další tři roky.

Litevský útočník podle spolehlivých zdrojů prodloužil s Devils o tři roky, ačkoliv to znamenalo snížení jeho platu o 400 tisíc dolarů. 35letý rodák z Elektrenai by si měl vydělat ročně 3 miliony.

S agentem Jerroldem Coltonem o smlouvě jednali delší dobu. Akočliv zatím není nic oficiálně potvrzeno, tak je to podle posledních zpráv velmi blízko.

“Nic ještě není hotovo,” řekl Zubrus. “Není to ještě kompletní, ale jsem v tomto velmi pozitivní a vypadá to, že to brzy bude hotové.”

“Jak jsem řekl na konci sezony, mojí prioritou je zůstat tam, kde jsem. To se nezměnilo,” prozradil forvard, jenž tráví s rodinou dovolenou na slunné Floridě. “Pořád to tak cítím. Stále jsem vlastně Ďábel. Můj agent a Lou Lamoriello spolu komunikují a snad to už brzy bude hotové.”

Reportér časopisu The Record, Tom Gulitti zanechal Lamoriellovi zprávu na jeho mobilním telefonu. GM Devils je ale aktuálně pracovně velmi vytížený, a tak zatím neodpověděl.

Co se týká jiného volného hráče, Davida Clarksona, tak o něj začíná mít velký zájem rival z Philadelphie anebo Toronto. Jeho agent Pat Morris by se ale měl v nejbližších dnech sejít s Lamoriellem a jednat na jeho setrvání v New Jersey.

Někteří potencionální chránění volní hráči už dostali kvalifikační nabídku. Jedná se o Adama Henriquea a Jacoba Josefsona.

NHL také oznámila celkový rozpis voleb na draftu a Devils budou mít 9., 39., 100. a 160. volbu. Ostatní volby byly vyměněné do jiných týmů.

Komentáře

Čtěte také

Jesper Boqvist: NHL je pro mě důležitá

Prospekt New Jersey Devils Jesper Boqvist, čerstvá posila do organizace, podepsal nováčkovskou smlouvu. Pro švédského útočníka je to splněním dětského snu. Ale upřímně si přiznejme, že pro každého hokejistu je sen hrát nejvyšší hokejovou soutěž světa. Boqvist, druhá volba draftu Devils (36. celkově) v roce 2017, je připravený naskočit do NHL. Naposledy hájil barvy Brynäs …

Ďáble, co na to říkáš...?