Peklo / Hlavní zprávy / Martin Brodeur bude na obalu NHL 14

Martin Brodeur bude na obalu NHL 14

O půlnoci byl oznámen výsledek ankety o to, kdo bude na obalu NHL14.

Hlasování bylo postupně uděláno jako play-off NHL, vždy souboj mezi dvěma určenými hráči. Brodeur na své cestě v souboji porazil nejprve Anže Kopitara, následně Jamese van Riemsdyka a Pavla Datsyuka. To ho dostalo až do finále, ve kterém proti němu byl jiný brankář, Sergei Bobrovsky.

Poprvé od roku 1997 tak bylo jasno, že na obalu hry NHL bude brankář. No a v půlnoci z pátka na sobotu bylo oznámeno, že to bude právě Martin Brodeur!

Martin Brodeur bezprostředně po jmenování v rozhovoru:

Jaké to je být na obalu NHL 14?
Jsem opravdu nadšený že jsem se dostal na obal NHL 14. Je to obrovská čest pro mě i mojí rodinu, nereprezentuji jen sebe, ale i New Jersey Devils na obalu hry od EA Sports.

Byl jste překvapený, že jste vyhrál?
Trochu ano. Bylo to trochu překvapivé, nevěděl jsem co očekávat od hlasování. EA Sports to udělal takovým způsobem, že jsem se začal objevovat častěji v médiích abych dostal nějaké hlasy. Pro takového staříka jako jsem já bylo těžké soupeřit v hrách s mladšími hráči (smích).

Jaká byla podpora fanoušků?
Obrovská. Určitě víte, že jsme měli přes 22 milionů hlasů dohromady. To vám řekne, že vám ti fanoušci věřili a chtěli vás mít na tom obalu. Je to prostě skvělé.

Hrajete také nějaké hry?
Nene, nehraju (smích). Zkusil jsem si NHL 14, to byl trošku pokrok. Je to skvělá hra. Je to pro mě takové dvacetileté výročí, zkoušel jsem to už v roce 1994.

Co si o tom myslí vaše děti?
Jsou strašně nadšení. Tu hru hrají. Každý rok jim to musím kupovat. Hru, na které byl Giroux, Toews, Kane. No a nyní jim konečně můžu koupit hru se mnou.

Jak vysoko to řadíte mezi své úspěchy v kariéře?
Není to hokej, ale když se dostanete na obal hry NHL tak se cítíte dobře. Fanoušci pro mě hlasovali a to pro mě znamená hodně. Moc hezké je i to, že tam po dlouhé době bude brankář. Naposledy to byl John Vanbiesbrouck v roce 1997.

Komentáře

Čtěte také

Střípky z prvního dne kempu

Jak jsme vás již informovali, tréninkový kemp Ďáblů je již v plném proudu. Než ale začnou přípravné zápasy a zapojení hráčů do týmového tréninku, jsou na řadě další povinnosti. Jako první museli hráči podstoupit tzv. Media Day, při kterém probíhalo focení, podpisy upomínkových předmětů, rozhovory s realizačním týmem, trenéry a hráči. Pro sezónní účely se …

2 komentáře

  1. Plánuje EA nějaký další ročník NHL na PC?

Leave a Reply

Your email address will not be published.