Peklo / Hlavní zprávy / Patrik Eliáš prodloužil o tři roky!

Patrik Eliáš prodloužil o tři roky!

Dlouho se na to čekalo. Spousta fanoušků už byla nervózních. Dnes ale vyšla ven zpráva, že Patrik Eliáš prodloužil s Devils!

“Jsme velmi blízko dohody,” oznámil manažer Lamoriello v průběhu týdne. Více k tomu ale neřekl. Spousta fanoušků pouze čekala a čekala.

A dnes se dočkala! Patrik Eliáš podepsal novou tříletou smlouvu, která mu každý rok vynese 5,5 milionů dolarů. “Jóóóóó,” neskrýval svou radost fanoušek Tomáš Látr. Ono k tomu ani v podstatě více říct nejde.

Rodák z Třebíče už je v klubu téměř dvě desítky sezon a zcela jistě je považován za klubovou legendu.

Podle všeho by to pro držitele několika klubových rekordů mohla být poslední smlouva, protože je až do jeho čtyřiceti let. “Ale to nikdy nevíte jistě,” řekl novinář Tom Gulitti.

Bylo jasné, že podpis Eliáše byl hlavní cíl. Spousta fanoušků to také tak viděla, vždyť každý den nám chodili dotazy ohledně novinek jeho kontraktu. “Je to stále v jednání,” zněla má nejčastější odpověď. Nyní už je vše naštěstí dojednáno, Patty zůstane v klubu další tři roky!

“Louovi, spoluhráčům i fanouškům – jsem nadšený že mohu podepsat nový kontrakt,” řekl Eliáš po podpisu smlouvy. “Je to vyjímečné být v této organizaci po celou mojí kariéru. Zažili jsme toho spoustu a těším se na vytváření nových zážitků.” Součástí kontraktu je samozřejmě i klauzule o nevyměnitelnosti.

“Jednou Ďáblem, navždy Ďáblem,” komentoval podpis smlouvy fanoušek Honza Hirsch.

A teď trochu pro porovnání – Clarkson požaduje větší plat než Eliáš. Opravdu si ho zaslouží?

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …

Ďáble, co na to říkáš...?