Peklo / Hlavní zprávy / Ryane Clowe posílí Devils!

Ryane Clowe posílí Devils!

New Jersey podepsalo prvního hráče z trhu volných hráčů. Tím je RYANE CLOWE!

Křídelník Ryane Clowe se stal první posilou Devils od zahájení trhu volných hráčů. 30ti letý rodák z kanadského St. John’s se upsal na pět let za 4,85 milionů dolarů ročně!

Clowe se NHL přiblížil po draftu v roce 2001, kdy si ho Sharks vybrali v šestém kole na 175. místě celkově. Poprvé do NHL nahlédl až v sezoně 2005/2006, kdy za San Jose odehrál 18 zápasů.

Poté se do sestavy Sharks prosazoval více a více, až se nakonec usadil natrvalo. Působil zde až do roku 2013, na závěr uplynulé sezony byl totiž vyměněn do týmu NY Rangers.

V Rangers dokončil sezonu a neprodloužil smlouvu, byl tedy uvolněn na trh volných hráčů, odkud ho získali právě Devils.

“Jsem nadšený! Mnohokrát jsme se s Louem Lamoriellem a Petem DeBoerem sešli kvůli jednání, jsem prostě nadšený!” raduje se Clowe. “Chtěl jsem zůstat na východním pobřeží a to se podařilo. Devils nabídli nejlepší a nejdelší kontrakt.”

Jeho kompletní statistiky naleznete zde – http://www.eliteprospects.com/player.php?player=9116


Ryane Clowe se nebojí bitek

Hned po zveřejnění ohlasů a názorů vydáme další článek! Tak sledujte náš web!

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …

Jeden komentář

  1. Pěkně si přišel pro Iginlu! :D

Ďáble, co na to říkáš...?