Peklo / Binghamton Devils / Matt Corrente se upsal Carolině

Matt Corrente se upsal Carolině

Obránce Matthew Corrente se dohodl na smlouvě s Carolinou.

Rodák z kanadské Mississaugy se do NHL dostal po draftu v roce 2006, kdy si ho Ďáblové vybrali hned v prvním kole (celkově na třicátém místě).

Poprvé se ale mezi profesionály podíval až v sezoně 2008/2009, kdy hrál na farmě v Lowellu.

Premiéru v nejslavnější hokejové soutěži světa si odbyl až v sezoně 2009/2010, kdy za Devils odehrál 12 zápasů v základní části a dva v play-off. I v další sezoně dostal několik šancí v áčku, ale příliš se neprosadil a tak byl poslán opět na farmu.

Tam hrál i poslední dva roky, až se 5. července stal volným hráčem. S Devils už neprodloužil, kývnul na nabídku Caroliny. Jedná se o jednoletou, dvoucestnou smlouvu. Počítá se s ním spíše do AHL, do týmu Charlotte Checkers.


Zde se Corrente popral s Ryanem Clowem, nyní se spolu mohli dokonce setkat v jednom týmu, Corrente ale odchází do Caroliny

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …

Ďáble, co na to říkáš...?