Peklo / Reporty / Devils prohráli v Montréalu

Devils prohráli v Montréalu

V dalším přátelském utkání nestačili Devils na Montréal.

Skóre otevřel ve druhé třetině Max Pacioretty pohotovou střelou z přesilové hry.

Vyrovnat dokázal i poměrně šťastným gólem Michael Ryder. Ten z prostoru kruhu nahodil puk na bránu. Černý nesmysl se poté dostal za záda Careyho Price a bylo to 1:1.

Vedení domácímu týmu vrátil opět Max Pacioretty. A opět využil přesilovou hru. Tentokráte využil únikovou situaci po krásné přihrávce Subbana.

I Ďáblové dokázali svou přesilovku využít. Adam Larsson se odhodlal ke střele zápěstím, kterou mu zblokovala obrana. Následně se ale opět dostal k puku, vystřelil tvrdší ránu, jenž už Priceovi propadla mezi betony.

Vítězný gól padl v 57. minutě a dali ho domácí. Střelu Tinordiho od modré tečoval před Brodeurem Ryan White.

Montréal tak porazil New Jersey 3:2.

Montréal Canadiens 3:2 New Jersey Devils 23. Pacioretty (Briere, Subban), 29. Pacioretty (Subban, Desharnais), 57. White (Tinordi, Bouillon) – 25. Ryder, 37. Larsson (Zubrus, Greene)

Sestavy Canadiens: Price – Tinordi, Gorges, Bouillon, Diaz, Subban, Markov – Prust, Gallagher, Plekanec, Bourque, Galchenyuk, Moen, Briere, Bournival, Desharnais, White, Pacioretty, Eller Devils: Brodeur – Larsson, Greene, Fayne, Gelinas, Urbom, Severson – Zubrus, Gionta, Henrique, Josefson, Ryder, Bernier, Barch, Sestito, Olesz, Janssen, Matteau, Sislo

Hvězdy zápasu: 1. Max Pacioretty, 2. P.K. Subban, 3. Adam Henrique

Maskované naděje v organizaci: Kdo bude budoucí hvězda?

Brankářská dvojice pro novou sezónu už je známá, ale v organizaci jsou ještě další nové talentované tváře, o kterých si povíme v tomto článku trochu více. Vezmeme to pěkně popořadě a začneme hned tím nemladším. Evan Cormier (19) oslaví v listopadu kulaté dvacáté narozeniny (6.11.), ale v hokejovém prostředí o sobě dal vědět už v roce 2013, kdy se …