Peklo / Preview / Poslední soupeř v přípravě – Philadelphia

Poslední soupeř v přípravě – Philadelphia

Dnes v noci (1:00) odehrají naši Ďáblové předposlední přípravný zápas. Tento a příští zápas budeme mít stejného soupeře – Philadelphii. Dnes odehrajeme zápas ve Wells Fargo Center v Pensylvánii, ve čtvrtek pak doma v PruCenter.



Dobrá zpráva přišla hned z dopoledního tréninku, když se konečně objevil i Jaromír Jágr, který se již připojil opět k týmu. Druhá dobrá zpráva přišla před pár desítkami minut – podpis Damiena Brunnera za poměrně výhodných podmínek.

Jágr se do dnešního zápasu určitě nezapojí, ale nechal se slyšet, že po poradě s koučem a GM by se rád do posledního zápasu před sezonou zapojil. Také poprvé mluvil o svém zranění s novináři:

Věděl jsem, že to není dobré, když se mi to stalo na prvním tréninku. Možná na to měla vliv 15-ti hodinová cesta do New Jersey a dlouhý let. Věděl jsem ale, že teď budu mít více času, než v sezoně a chci se uzdravit jak jen to půjde a ujistit se , že se to nestane znovu.

Do brány se postaví opět Cory Schneider, který pravděpodobně zůstane po celý zápas. Záda mu bude krýt Keith Kinkaid. Do sestavy se nevrátí Loktionov ani Tedenby, kteří se zatím pořád potýkají s problémy a trénují individuálně.

Útočníci: Ryane Clowe, Patrik Elias, Damien Brunner,
Rostislav Olesz, Stephen Gionta, Jacob Josefson,
Travis Zajac, Ryan Carter, Tim Sestito, Cam Janssen,
Rod Pelley, Mike Sislo, Stefan Matteau
Obránci: Bryce Salvador, Marek Zidlicky, Anton Volcenkov,
Mark Fayne, Jon Merrill, Peter Harrold.
Brankáři: Cory Schneider, Keith Kinkaid

STREAM BUDE ZAJIŠTĚN!

Čtěte také

Jaká budoucnost čeká obránce Johna Moorea?

Ray Shero musí rozhodnout o 11 volných hráčích (sedm nechráněných, čtyři chránění) ze soupisky hlavního týmu v letní přestávce. Jedním z těchto hráčů je i John Moore, obránce, který má za sebou nejlepší sezónu u Devils.

Ďáble, co na to říkáš...?