Peklo / Hlavní zprávy / Martin Brodeur se po pohřbu svého otce vrátil k Devils

Martin Brodeur se po pohřbu svého otce vrátil k Devils

Marty už po tragické události opět trénuje …

Je to pár dní od doby, kdy Martinu Brodeurovi zemřel jeho otec, Denis. Tragická událost zasáhla nejen jeho a jeho blízké, ale i fanoušky a všechny členy organizace Devils.

Tento víkend byl na pohřbu svého otce. Dnes už ale trénoval s Ďábly. O víkendu byl rád, že se s tím mohl vyrovnat a trávit čas v Kanadě.

“Emocionálně bych měl být v pořádku,” řekl. “Strávil jsem tři-čtyři těžké dny v Kanadě. Uvidíme, jestli budu psychicky připraven. Trénink byl poměrně těžký pro mě. Uvidíme ve čtvrtek a také to, co trenér řekne.”

Svému otci na pohřbu prý požehnání nebyl schopen vyslovit, musel se o to tedy postarat Brodeurův synovec.

“Jsem poměrně silný, ale ne až tak,” řekl Brodeur.

O víkendu prý v Montrealu několikrát prohlížel rodinné fotky.

“Z určitého důvodu máme velké množství rodinných fotek,” řekl s úsměvem a narážkou na to, že Martyho otec byl vášnivý fotograf.

Čtěte také

Devils vyzvú tretíkrát v sezóne Islanders

Hráči Devils po výbornom výkone proti Chicagu neuspeli na ľade Columbusu, ktorým podľahli vo všetkých troch vzájomných zápasoch. Dnes Diabli nastúpia na ľade Nassau Coliseum proti miestnym Islanders, ktorí odohrajú tento zápas na svojom starom štadióne. Podarí sa zverencom trénera Hynesa pripísať ďalšie dva body do tabuľky? New York Islanders okupujú v tabuľke Východnej konferencie …

Ďáble, co na to říkáš...?