Peklo / Preview / Konečná zastávka kanadského tripu – Ottawa

Konečná zastávka kanadského tripu – Ottawa

New Jersey Devils dnes v noci ukončí svůj 6-ti zápasový trip Kanadou symbolicky v jejím hlavním městě Ottawě. Jak víme, z tohoto tripu si Ďáblové zatím odnesli pouhopouhé 2 bodíky za nějaká ta nastavení.

Ottawa začínala sezonu taktéž tripem – začínala dvěma zápasy s týmy Východní konference – Buffalem (výhra 1-0) a Torontem (prohra v prodloužení 4-5) a poté se přesunuli na západ, kde navštívili stadion Kings (prohra 3-4 v prodloužení), Sharks (prohra 2-3), prohra v Anaheimu (1-4) a  výhra ve Phoenixu (4-3). Nyní se tedy poprvé v sezoně 13/14 představí svým fanouškům a budou se chtít před nimi náležitě vytáhnout.

V minulé sezoně Devils odehráli se Senátory 3 zápasy a ve všech třech dokázaly Ďábly porazit. V prvních dvou zápasech měli Senátoři pevnější nervy a dokázali oba zápasy vyhrát na nájezdy. Poslední zápas už pak vyhráli bez komplikací 2-0. Nyní budeme mít možnost toto Ottawě vrátit – i v této sezoně budeme proti Senators hrát celkem 3x.

 

18. 2. 2013  |  Prohra 1-2 SO

Do sestavy Devils se vrací dvojice Carter – Tedenby. Carter se vrací po 3-zápasové pauze zaviněné zraněním v horní polovině těla. Do sestavy se poprvé v sezoně vešel i Mattias Tedenby, který se zařadil na soupisku po tom, co byl na Injury List zařazen Ryane Clowe.

Senátoři přišli před sezonou o svého kapitána Daniela Alfredssona, který se poroučel ke konkurenci z Detroitu. Jeho místo se snažilo vedení zaplnit a přivedlo hvězdu Ducks, Bobbyho Ryana, o kterého jevil před sezonou zájem i Lamoriello.

 

25. 3. 2013  |  Prohra 2-3 SO

Ve formě se v řadách Sens jeví trojice Spezza, Turris a právě Rayn. Všichni tři vedou bodování svého týmu s 5-ti body. Jason Spezza jediný se 4-mi góly. Tato trojice je následována Milanem Michálkem se 4-mi body za gól a 3 asistence.

Devils v minulém zápase vyšli na prázdno, tudíž je zbytečné mluvit o některém hráči, který by byl snad ve formě.

Na Injury Listu mají Devils zmíněného Ryana Clowa, který byl preventivně umístěn na listinu, vzhledem k jeho minulosti a problémům právě s otřesy mozku. Mimo bude minimálně 2 zápasy. Senators jsou bez zranění.

Stats Senators Devils

STREAM BUDE ZAJIŠTĚN!

Čtěte také

Hráči Devils zamierili do Anaheimu a dnes sa pokúsia o ďalšiu výhru na tripe!

Tri zápasy, tri výhry. Taká je bilancia Devils na aktuálnom tripe. Hráči sa museli po víťaznom zápase nad Los Angeles Kings rýchlo presunúť do Anaheimu, kde ich čaká ďalší zápas proti domácim Ducks. Stretnutie začína v pondelok o 2:00 nášho času.

Ďáble, co na to říkáš...?