Peklo / Preview / Schneider vs. Luongo podruhé!

Schneider vs. Luongo podruhé!

Devils se dnes od 1:00 střetnou doma v Newarku, podruhé a naposled v letošní sezoně, s bývalým působištěm Coryho Schneidera – s Vancouverem. První zápas, který se odehrál zhruba před čtrnácti dny vyzněl lépe pro Luonga, když výhru pro Canucks vstřelil ve 3. minutě prodloužení Mike Santorelli. Nyní se tito dva postaví s největší pravděpodobností opět proti sobě!

 

8. 11. 2013  |  VAN 3-2ot NJD

Canucks zavítají do New Jersey v rámci svého východoamerického tripu, kdy postupně navštívili stadiony ve Philadelphii (V 3-2), Buffalu (V 3-0), Pittsburghu (3-4 ot), Columbusu (P 1-3), Long Islandu (V 5-4) a nyní v New Jersey. Poté letí ještě do St. Louis a po 7-mi zápasovém tripu se vrací domů. Už teď lze ale konstatovat, že tento dlouhý trip byl pro Canucks velmi úspěšný. Z dosavadních 5-ti zápasů vytěžili 7 bodů, z 10-ti možných, což je opravdu slušné.

Na známé místo se také vrací kouč kosatek – John Tortorella, který zde zažil nejedno zklamání a bude zde chtít se svým novým týmem určitě uspět. Pomáhat mu k tomu budou určitě bratři Sedinové, kteří vedou bodování svého týmu. Henrik se 13-ti body (3+10) a Daniel s 10-ti (3+7). Doplňuje je Jason Garrison (2+7) nebo Mike Santorelli (4+3).

Na straně Devils se pravidelně prosazuje Jaromír Jágr, který má z posledních dvou zápasů 3 asistence. Spolu s Markem Židlickým vedou bodování Devils.

Z IR listu zmizel Patrik Eliáš a dnes pravděpodobně naskočí do zápasu. Mimo bude kapitán Bryce Salvador, který kvůli úmrtí blízké osoby tráví čas doma s rodinou. Na jeho místo je povolán Eric Gelinas z Albany. Dále bude chybět Rayne Clowe, který má stále problémy s hlavou. Canucks se musí obejít bez Jannika Hansena (zranění v horní polovině těla), Alexandra Burrowse (noha) a Jordana Schroedera, který má vymknutý kotník.

Elias-Loktionov-Jagr
Olesz-Zajac-Brunner
Zubrus-Henrique-Ryder
Carter-Gionta-Bernier

Greene-Fayne
Volchenkov-Zidlicky
Gelinas-Larsson

Cory Schneider

Čtěte také

Nico Hischier se poprvé představil budoucím spoluhráčům

Úterní den byl pro hráče New Jersey ve znamení rozvojového kempu, kterého se účastní i ti, kteří do organizace Devils již delší dobu patří. Pozornost všech se zaměřila především na nový švýcarský přírůstek do rodiny. Nico Hischier, jednička draftu 2017, poprvé předvedl, co umí. Blake Speers, kterého Devils minulou sezonu poslali mezi juniory, se na …

Ďáble, co na to říkáš...?