Peklo / Binghamton Devils / Gibson vychytal Albany, Admirals vítězí 3:0

Gibson vychytal Albany, Admirals vítězí 3:0

Devils podlehli Admirálům 0:3.

34. Tolik pokusů mělo Albany na brankáře Johna Gibsona. Jenže ani jeden nebyl úspěšný.

Zato hostům to tam padalo. Ve 13. minutě otevřel skóre MacQueen, o dvě minuty později přidal druhý gól Sauve.

Když ve 29. minutě dal S. Whitney na 3:0, odjel Wedgewood z branky a byl nahrazen Clermontem. Ten už za svá záda žádný puk nepropustil (9 zákroků), ale to Albany nepomohlo.

“Nedaří se nám dopravit puk do branky,” litoval trenér Albany, Rick Kowalsky, pro oficiální web klubu. “Musíme nalézt způsob. Měli jsme mnoho šancí, ale musíme obdivovat práci Gibsona. My jen musíme nalézt způsob (jak skórovat).”

“Je to výborný brankář, dobře se pohybuje,” ví Mike Sislo, asistent kapitána. “My se pouze chceme dostat do útoku, střílet a stát před brankou. Tak můžeme nalézt úspěch.”

4009 diváků se tak z gólu radovat nemohlo.

Albany Devils 0:3 Norfolk Admirals
13. MacQueen (Yonkman, Sbisa), 15. Sauve (Friberg, Rakell), 29. S. Whitney (Laganiere)

Střely: 34:21 (9:9, 13:7, 12:5)

Devils: Wedgewood (29. Clermont) – Helgeson, Merrill, Burlon, Kelly, McPherson, Scarlett – J. Whitney, Pelley, Sestito, Boucher, Pesonen, McKelvie, Timmins, Matteau, Sislo, Janssen, Wohlberg, Hoeffel
Admirals: Gibson – Clark, Yonkman, Gagne, Exelby Grant, Sbisa – Kurtz, Rakell, Friberg, MacQueen, Srault, S. Whitney, Wagner, Strotini, Cramarossa, Laganiere, Steckel, Sauve

Sestřih zápasu Albany 0:3 Norfolk