Peklo / Preview / Komu se dnes podaří odlepit ode dna Metropolitní divize?

Komu se dnes podaří odlepit ode dna Metropolitní divize?

Dnes v noci nás čeká další důležitý souboj, který nás může buď udržet na ještě ucházející 5-ti bodové vzdálenosti od ostatních týmů divize, ale také nás může posunout na její úplné dno…

Naším dnešním soupeřem jsou podruhé Letci z Philadelphie. Tuto sezonu se s nimi potkáme ještě 2x. Výkony Philly mají poslední dva zápasy vzestupnou tendenci na rozdíl od našich Ďáblů, kteří v posledních dvou zápasech nedali ani gól. Letci se po výprasku od Capitals dali trochu dohromady a dokázali porazit v sobotu Devils 1-0 a v úterý dokázali vybojovat v Carolině alespoň bod a dokázali se tak na nás dotáhnout právě na rozdíl jediného bodu, takže v případě neúspěchu padáme na dno Metropolitní divize. Buďme ale optimističtí! Do sestavy se dnes s největší pravděpodobností vrátí Zajac a Volchenkov, trénoval už i Peter Harrold. Z farmy byl povolán Cam Janssen, takže věřme, že i ten může pomoci svým stylem hry naše borce probudit. Po návratu těchto hráčů se do sestavy nevešli Fayne a Josefson.

Devils 0-1 Flyers   |    2.11.2013

Již včera bylo oznámeno, že v brance Devils nastoupí Marty Brodeur, Cory mu bude krýt záda. Do sestavy by se měl vrátit zmíněný Zajac, který má proti Philadelphii pěkné skóre. V 39-ti zápasech, které proti rivalovi z Pensylvánie odehrál, dokázal nasbírat 27 bodů.

Na IR listu Devils tedy nadále zůstává Patrik Eliáš se zraněním v horní polovině těla, Clowe s problémy hlavy, kapitán Salvador s poraněnou nohou a čtyřlístek doplňuje John Merrill, kterému se ještě hojí šrámy z Minnessoty, ale o nic vážnějšího se naštěstí nejedná. Flyers jsou téměř kompletní, s ‘day-to -day’ zraněním bude chybět útočník Steve Downie.

Ďáblům se nepodařilo vstřelit gól přesně 149:06 minut, doufejme tedy, že se jim to ve Wells Fargo Center podaří co nejdříve prolomit!

STREAM BUDE ZAJIŠTĚN!

Čtěte také

Hráči Devils zamierili do Anaheimu a dnes sa pokúsia o ďalšiu výhru na tripe!

Tri zápasy, tri výhry. Taká je bilancia Devils na aktuálnom tripe. Hráči sa museli po víťaznom zápase nad Los Angeles Kings rýchlo presunúť do Anaheimu, kde ich čaká ďalší zápas proti domácim Ducks. Stretnutie začína v pondelok o 2:00 nášho času.

Ďáble, co na to říkáš...?