Peklo / Preview / Komu se dnes podaří odlepit ode dna Metropolitní divize?

Komu se dnes podaří odlepit ode dna Metropolitní divize?

Dnes v noci nás čeká další důležitý souboj, který nás může buď udržet na ještě ucházející 5-ti bodové vzdálenosti od ostatních týmů divize, ale také nás může posunout na její úplné dno…

Naším dnešním soupeřem jsou podruhé Letci z Philadelphie. Tuto sezonu se s nimi potkáme ještě 2x. Výkony Philly mají poslední dva zápasy vzestupnou tendenci na rozdíl od našich Ďáblů, kteří v posledních dvou zápasech nedali ani gól. Letci se po výprasku od Capitals dali trochu dohromady a dokázali porazit v sobotu Devils 1-0 a v úterý dokázali vybojovat v Carolině alespoň bod a dokázali se tak na nás dotáhnout právě na rozdíl jediného bodu, takže v případě neúspěchu padáme na dno Metropolitní divize. Buďme ale optimističtí! Do sestavy se dnes s největší pravděpodobností vrátí Zajac a Volchenkov, trénoval už i Peter Harrold. Z farmy byl povolán Cam Janssen, takže věřme, že i ten může pomoci svým stylem hry naše borce probudit. Po návratu těchto hráčů se do sestavy nevešli Fayne a Josefson.

Devils 0-1 Flyers   |    2.11.2013

Již včera bylo oznámeno, že v brance Devils nastoupí Marty Brodeur, Cory mu bude krýt záda. Do sestavy by se měl vrátit zmíněný Zajac, který má proti Philadelphii pěkné skóre. V 39-ti zápasech, které proti rivalovi z Pensylvánie odehrál, dokázal nasbírat 27 bodů.

Na IR listu Devils tedy nadále zůstává Patrik Eliáš se zraněním v horní polovině těla, Clowe s problémy hlavy, kapitán Salvador s poraněnou nohou a čtyřlístek doplňuje John Merrill, kterému se ještě hojí šrámy z Minnessoty, ale o nic vážnějšího se naštěstí nejedná. Flyers jsou téměř kompletní, s ‘day-to -day’ zraněním bude chybět útočník Steve Downie.

Ďáblům se nepodařilo vstřelit gól přesně 149:06 minut, doufejme tedy, že se jim to ve Wells Fargo Center podaří co nejdříve prolomit!

STREAM BUDE ZAJIŠTĚN!

Čtěte také

New Jersey Devils 2018/2019: Brankáři

Během tohoto týdne si na webových stránkách newjerseydevils.eu po vzoru redaktora Chrise Ryana z nj.com rozebereme hráče v organizaci Ďáblů pro sezonu 2018/2019 post po postu. Začínáme maskovanými muži v brance! Cory Schneider Není pochyb o tom, že pokud bude americký gólman zdravý, bude brankářskou jedničkou týmu. V minulé sezoně prodělal nepříjemné zranění a po …

Ďáble, co na to říkáš...?