Peklo / Hlavní zprávy / O výhře v Anaheimu rozhodl šťastný gól

O výhře v Anaheimu rozhodl šťastný gól

Ohlasy po zápase v Anaheimu, který Devils vyhráli v prodloužení.

Jednalo se o utkání s lídrem celé NHL, ještě k tomu na jeho ledě. Devils ale přesto vyválčili plný počet bodů.

V prodloužení rozhodl Travis Zajac. No, Travis Zajac … spíše Corey Perry, hráč Anaheimu.


Rozhodující gól v zápase s Anaheimem

“Byl to jeden z nejšťastnějších gólů, které jsem kdy dal,” potvrzuje Zajac.

Jednalo se tak o první výhru Devils v této sezoně v zápase, kdy nerozhodla základní hrací doba. Nyní tak mají padesátiprocentní úspěšnost s bilancí 8-8-5. Ducks dokonce prohráli poprvé v této sezoně doma.

Do této doby měli Ďáblové na svém kontě čtyři prohry na nájezdy. Na tuto bilanci samozřejmě mysleli v době, kdy začalo prodloužení.

“Vždy si říkáme, ‘Pojďme se pokusit ukončit to v prodloužení,'” řekl Zajac. “Všichni víme, že jsme v nájezdech neskórovali. Takže pokud si vytvoříme v prodloužení nějaké dobré šance na skórování, půjdeme tomu naproti.”

Zajac popsal i detailně rozhodující akci zápasu:
“Viděl jsem Zubieho jak vyváží puk. Věděl jsem, že máme šanci na přečíslení 2 na 1. Byl jsem opravdu unavený, ale ještě jsem do toho dal zbytek sil. Přihrávka trochu skočila a trefila mé brusle. Trochu jsem to kopl na branku. Pak se to asi snažili uklidit a odrazilo se to od jejich hráče. Poměrně šťastné.”

Ducks měli ale taktéž šanci na výhru. Do šance se dostal Mathieu Perreault, ale Broduer ho vychytal skvěle lapačkou.

Brodeur v zápase opět svůj tým velmi podržel a měl 23 zákroků. Spoustu z nich důležitých.

“Nechci to opakovat, ale poslední měsíc anebo už prostě obecně je nejlepším brankářem v lize. Měl by jet na Olympiádu. Ale nemyslím si, že se mu chce,” řekl o něm Jágr.

Čtěte také

New Jersey Devils 2018/2019: Obránci

Náš seriál převzatý od Chrise Ryana z nj.com a upravený podle našeho uvážení pokračuje druhým dílem. Dnes se podíváme na zub obráncům v organizaci Devils! Sami Vatanen Netrvalo dlouho a stal se tento Fin top obráncem v sestavě New Jersey Devils. Po trejdu za Adama Henriquea a Josepha Blandisiho se brzy Vatanen dostal do prvního …

Ďáble, co na to říkáš...?