Peklo / Preview / Dnes Boucherův debut v odvetě proti Canadiens

Dnes Boucherův debut v odvetě proti Canadiens

Devils a Canadiens se přesunuli z Montréalu do New Jersey a po jednodenní přestávce odehrají druhý zápas z celkových tří. V prvním zápase Devils podlehli na ledě Montréalu 3-2, když se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, ale šťastnější byl nakonec kanadský tým. Třetí utkání uvidíme 14. ledna 2014.

2. 12. 2013    |    MTL 3-2 NJD

V sestavě Devils muselo opět dojít k velkým změnám, kvůli nově zraněným hráčům. Nejpodstatnější změnou v sestavě je povolání z Albany Reida Bouchera, který se tak ve 20-ti letech dočká debutu v NHL. Boucher byl povolán na místo Ryana Cartera, který byl dnes připsán na IR listinu zraněných hráčů. Reid trénoval ve 2. lajně s Patrikem Eliášem a Stevem Bernierem. Carter se zranil na ledě Canadiens při bitce, když upadl na led a nepříjemně si překroutil nohu.

Dalším ohroženým hráčem byl Adam Henrique, který odstoupil v průběhu zápasu taktéž proti Montrealu se zraněním v dolní polovině těla. Den volna mu však pomohl a dle jeho vyjádření by dnes neměl být v jeho startu problém. Na tréninku hrál centra mezi Ryderem a Brunnerem.

Mezi náhradníky byli zařazeni Josefson a Tedenby a 4. lajna trénovala ve složení Sestito – Loktionov – Janssen. Do brány se opět pro změnu postaví Cory Schneider.

Co se týče marodky Canadiens, tak ta je mnohem užší, než u Ďáblů a čítá pouze jedno jméno. Kvůli ramenu je mimo hru pouze obránce Davis Drewiske.

Sestavení útoků a obranných dvojic na tréninku:

Zubrus – Zajac – Jágr
Boucher – Eliáš – Bernier
Brunner – Henrique – Ryder
Sestito – Loktionov – Janssen
Tedenby, Josefson

Greene – Fayne
Volchenkov – Židlický
Gelinas – Merill

Schneider (Brodeur)

Čtěte také

New Jersey Devils 2018/2019: Obránci

Náš seriál převzatý od Chrise Ryana z nj.com a upravený podle našeho uvážení pokračuje druhým dílem. Dnes se podíváme na zub obráncům v organizaci Devils! Sami Vatanen Netrvalo dlouho a stal se tento Fin top obráncem v sestavě New Jersey Devils. Po trejdu za Adama Henriquea a Josepha Blandisiho se brzy Vatanen dostal do prvního …

Ďáble, co na to říkáš...?