Peklo / Hlavní zprávy / Devils v Columbusu vedli 3:1, přesto prohráli gólem v závěru

Devils v Columbusu vedli 3:1, přesto prohráli gólem v závěru

Ohlasy k zápasu s Columbusem, který Devils prohráli i přes vedení 3:1.

Zápas se vyvíjel slibně. Svou neúspěšnou sérii (17 zápasů bez vstřelené branky) ukončil Damien Brunner. Devils vedli 3:1, ale nakonec se radoval Columbus.

“Je to zklamání,” řekl DeBoer pro deník The Record. “Víc k tomu nelze říct. Nesmí se to stát, nemělo se to stát. Nic víc netřeba dodávat.”

Ze stavu 3:1 dokázal Columbus obrátit na 4:3 a s Ďábly to moc dobře nevypadalo. Poté ale svou druhou brankou v utkání vyrovnal Damien Brunner. Naneštěstí 1:31 před koncem dal vítěznou branku po teči Johansenovi střely Nick Foligno.

“Vedli jsme 3:1 v polovině zápasu,” litoval DeBoer. “Musíme nalézt způsob, jak tento zápas vyhrát. Neposuneme se do horní poloviny tabulky, jestliže to nedokážeme.”

V případě výhry by Devils dokonce v tabulce divize přeskočili New York Rangers, ale to nevyšlo.

“Vždy to vypadá, že vyhrajeme velký zápas, ale pak musíme opět couvnout zpět – toto je jeden z případů,” litoval Dainius Zubrus po utkání. “Je to frustrující, protože jsme vedli a měli to pod kontrolou. Oni ale bojovali. Je to jeden z těch zápasů, kdy se porazíte sami.”

“Je to příběh celé sezóny,” ví Brodeur. “Vždy máme na čem stavět, jdeme do dalšího zápasu a neprovedeme to.”

Zápas se příliš nevydařil brankáři Brodeurovi. Ten inkasoval pětkrát z 23 střel.

“Samozřejmě, dostat pět gólů není dobré, musím být lepší,” ví brankář. “Ale nemůžu pochytat všechno.”

“Je to neomluvitelné,” litoval Zajac. “Tento zápas jsme prohrát neměli. Začalo to ve druhé třetině, kdy jsme se trochu odklonili od naší hry. Oni zakládali na svých šancích.”

“Nemám slov k tomu, že jsme inkasovali pětkrát. To se stát nemělo,” nešetřil kritikou trenér DeBoer.

Čtěte také

New Jersey Devils 2018/2019: Brankáři

Během tohoto týdne si na webových stránkách newjerseydevils.eu po vzoru redaktora Chrise Ryana z nj.com rozebereme hráče v organizaci Ďáblů pro sezonu 2018/2019 post po postu. Začínáme maskovanými muži v brance! Cory Schneider Není pochyb o tom, že pokud bude americký gólman zdravý, bude brankářskou jedničkou týmu. V minulé sezoně prodělal nepříjemné zranění a po …

Ďáble, co na to říkáš...?