Peklo / Hlavní zprávy / Brunner si v zápase s Ducks poranil koleno

Brunner si v zápase s Ducks poranil koleno

V zápase s Anaheimem, který Devils prohráli 2:3 v prodloužení, si švýcarský útočník nepříjemně poranil koleno.

“Bude podroben prohlídkám,” řekl trenér DeBoer deníku The Record. “Více budeme vědět v průběhu dnešního dne.”

Týmoví mluvčí řekl médiím po zápase, že Brunner už odcestoval do svého domu v Americe. Trenér DeBoer nedokázal říct, jestli bude k dispozici v zápase ve Washingtonu.

Devils jeho zranění označili jako “zranění v dolní části těla.”

Brunner se zranil po hitu od obránce Marka Fistrica v pravém rohu v útočném pásmu Devils. Bylo to v 18. minutě utkání. Souboj koleno na koleno, někdy se za to vylučuje, ale podle slov trenéra DeBoera to na vyloučení nebylo.

“Vypadalo to čistě,” potvrdil trenér.

Špatné je i to načasování. Brunner se po 17zápasové sérii bez branek rozjel a ve čtyřech zápasech vstřelil čtyři branky.

“Těžká pauza,” řekl DeBoer. “Mrzí vás to, protože zrovna začal hrát velmi dobře, nabral sebevědomí. Je to těžká pauza jak pro něj, tak pro nás.”

Proti Washingtonu ale možná nastoupí. V případě, že by nehrál, dostal by možná šanci Ryane Clowe.

“To vše jsou jen předpoklady,” umírňuje spekulace DeBoer. “Chci být první, kdo bude vědět, jak na tom je. Poté učiníme nějaká rozhodnutí.”

Jisté je do utkání s Capitals jedno – Martin Brodeur bude v brance od začátku utkání.

AKTUALIZACE: Damien Brunner nakonec bude podle diagnostiky lékařů chybět minimálně 4 týdny. Operaci naštěstí podstoupit nemusí.

Komentáře

Čtěte také

Ty Smith: Loňské vyřazení z kádru mě mrzelo, ale zároveň motivovalo

Talentovaný obránce Ty Smith nenesl úplně nejlépe, když byl před startem sezony 2018/2019 vyřazen z týmu a poslán zpět do WHL. Nyní je však odhodlaný přesvědčit trenéry, že se stal ještě lepším hráčem. „Bylo to pro mě těžké, ale zároveň mě to motivovalo,“ přiznává. „Nechcete to slyšet, nicméně když se za tím ohlédnu nyní, ve …

Leave a Reply

Your email address will not be published.