Peklo / Hlavní zprávy / DeBoer byl s výkonem týmu spokojen, nájezdy ho ale opět zklamaly

DeBoer byl s výkonem týmu spokojen, nájezdy ho ale opět zklamaly

Zápas v Torontu prohráli Devils na nájezdy. I přes to byl trenér s výkonem týmu spokojený. Tedy až do doby, než skončilo prodloužení.

Trenér Peter DeBoer v této sezoně už několikrát mluvil o tom, jak ho zklamaly nájezdy. A nyní to může říct znovu.

Devils totiž už posedmé v sezoně v této disciplíně svému soupeři pohlehli. Z 23 nájezdů dokázali proměnit jediný.

Trenér DeBoer je tím natolik ztrápený, že už to ani moc nechtěl rozebírat. Spíše svůj tým pochválil za to, jak odehrál třetí zápas s posledních čtyř dnů. New Jersey totiž Toronto přestřílelo 38:25 a ikdyž byl tým hodně unavený, dokázal být aktivnější.

“Nájezdy moc rozebírat nebudu,” řekl DeBoer deníku The Record. “Je to tak, jak to je. Bojovali jsme a odehráli skvělý zápas. Byl to náš třetí zápas za čtyři dny. Nájezdy nic neubírají na tom, že jsme dnes měli snahu.”

Samozřejmě by ale Ďáblové měli nejradši dva body. Z posledních čtyř utkání vždy získali alespoň bod (2-0-2), ale stále dokázali třikrát za sebou vyhrát pouze jednou a chybí jim dva body na play-off.

“Je to znepokujíjící,” řekl Cory Schneider. “Tvrdě dřete. Myslím, že jsme odehráli celý zápas tvrdě a hlavně ve třetí třetině jsme podali dobrý výkon. Nehráli jsme dnes jako unavený tým a to, si myslím, byla dobrá věc. Ale opět nám utekl bod. Sčítá se to. Musíme vymyslet, jak získat ten bod navíc.”

Jediný gól v nájezdech vstřelil domácí útočník James van Riemsdyk.

Za Devils se neprosadili postupně Jaromír Jágr, Ryane Clowe a Reid Boucher.

“Je špatné, že nemůžeme alespoň jeden dát,” ví Clowe.

Adam Henrique vstřelil první gól v zápase. To na Facebookových stránkách uhodli správně Tomáš Látr, Marek Korzeniowski a Erik Gajdošík. Gratulujeme!

Čtěte také

Nico Hischier se poprvé představil budoucím spoluhráčům

Úterní den byl pro hráče New Jersey ve znamení rozvojového kempu, kterého se účastní i ti, kteří do organizace Devils již delší dobu patří. Pozornost všech se zaměřila především na nový švýcarský přírůstek do rodiny. Nico Hischier, jednička draftu 2017, poprvé předvedl, co umí. Blake Speers, kterého Devils minulou sezonu poslali mezi juniory, se na …

2 komentáře

  1. Opraveno, doplněno! ^_^ [Nieds]

  2. Ja ten prvni gol take uhodnul :p

Ďáble, co na to říkáš...?