Peklo / Hlavní zprávy / Návrat Brunnera, Harrolda a Eliáše se blíží; Sislo poslán do Albany

Návrat Brunnera, Harrolda a Eliáše se blíží; Sislo poslán do Albany

Útočníci Patrik Eliáš a Damien Brunner a obránce Peter Harrold by mohli brzo naskočit do sestavy. Mike Sislo byl poslán na farmu do Albany.

Eliáš zmeškal již 7 zápasů kvůli bolestem těla, dnes ale trénoval s týmem v Coloradu a tak by se brzy mohl vrátit do sestavy. Podobně na tom je Damien Brunner, ten ale zatím netrénuje.

Začal už bruslit a jeho zranění kolena (které si přivodil 20. prosince v zápase s Anaheimem) už odeznívá.

“Bruslí a už se blíží jeho návrat,” řekl manažer Lou Lamoriello deníku The Record.

To už ale Lamoriello řekl několikrát. To proto, že “když se dostanete na 90 procent, posledních 10 je nejtěžších.”

Ale včera o švýcarském útočníkovi řekl, že na těch 10 procentech už tvrdě pracuje. Lékaři mu původně předpověděli čtyřtýdenní léčbu. Zítra to už budou přesně čtyři týdny od doby, co se zranil.

Obránce Peter Harrold, který chybí od 7. prosince se zlomeninou na pravé noze, už taktéž začal bruslit. A stejně jako Brunner a Eliáš, i on by mohl být brzy k dispozici.

Nejblíže návratu má ale český útočník. Zda nastoupí už k zápasu s Coloradem (v dnešní noci od 3:00 našeho času), to rozhodnou trenéři v nejbližších hodinách. Nechme se proto překvapit.

Před několika minutami byli z listiny zraněných aktivováni Eliáš a Josefson, útočník Mike Sislo se kvůli tomu přesunul zpět na farmu do Albany.

Zdravotní stav už se zlepšil i u Adama Larssona. Ten odehrál již tři zápasy za farmu v Albany.

“První dva zápasy hrál velmi dobře, ale v tom třetím už byl unavený,” řekl Lamoriello. “To je pochopitelné. Dlouhou dobu nehrál.”

Manažer Devils neví, jak dlouho zůstane Larsson v AHL, ale samozřejmě s ním brzy počítá opět do NHL. A to v co nejbližší době.

“Chceme ho opět dostat do herní formy a pak ho povolat zpátky (do NHL),” řekl Lamoriello.

Ve Švédsku a České republice kolovaly zvěsti, že Mattias Tedenby bude hrát za HC Lev Praha v KHL, ale manažer Lamoriello toto vyvrátil. Švédský útočník tak zůstane v organizaci Devils.

Čtěte také

Na ledě Hurricanes to budou mít Devils těžké

Zápasy Back-to-back nejsou mezi hráči moc oblíbené, avšak všechny týmy je musí absolvovat. Dnes v noci od 1:00 SEČ se ďáblové představí na ledě Caroliny Hurricanes. Novinky z kabiny Devils:➡️ Sestava pro dnešní zápas bude známa až temně před zápasem➡️ Do branky nastoupí Louis Domingue Předpokládaná sestava:Domingue (Blackwood) – Greene, Subban, Butcher, Severson, Müller, Carrick – Bratt, …

Ďáble, co na to říkáš...?