Peklo / Hlavní zprávy / Přípravy na zítřejší svátek vrcholí

Přípravy na zítřejší svátek vrcholí

Na zítřejší svátek už se dolaďují jen poslední detaily a Devils si dnes na Yankee Stadium poprvé zatrénovali. Před několika minutami bylo prostřednictvím Devils PR oznámeno, že Joe Whitney byl odvolán zpět na farmu, kde hned dnes nastoupí k dalšímu zápasu. Tým tak dnes trénoval v následujícím složení:

 

Jacob Josefson - Travis Zajac - Jaromír Jágr
Dainius Zubrus - Patrik Eliáš - Damien Brunner
Ryane Clowe - Adam Henrique - Michael Ryder
Ryan Carter - Stephen Gionta - Steve Bernier
Andrei Loktionov

Andy Greene - Mark Fayne
Bryce Salvador - Marek Židlický
Eric Gelinas - Anton Volchenkov
Jon Merrill - Peter Harrold

Marty Brodeur
Cory Schneider

Ďáblové si zatrénovali, vyzkoušeli led a poté se věnovali svým rodinám a známým, proběhlo několik rozhovorů s hráči, jejich ratolestmi, manželkami, přítelkyněmi, rodinami a na všech bylo vidět nadšení z prostředí a očekávání, co přinese zítřejší zápas.

Již dlouho dopředu se spekulovalo, že v brance nastoupí Marty Brodeur, což bylo dnes potvrzeno. Případné vítězství Devils by bylo kulatým 50. vítězstvím Martyho proti Rangers. Jeho statistika proti tomuto soupeři je 49-30-5. Níže se můžete podívat, jak si nechal Marty připravit masku na tuto speciální událost.

Časová smyčka – jak vznikala ledová plocha a prostředí pro zítřejší zápas Devils – Rangers od přípravy mantinelů až po finální přípravu ledové plochy.

A na závěr video přímo od Jardy. Devils dostali, jako domácí tým, k dispozici šatnu New York Yankees, z jejíž velikosti a vybavenosti byli všichni nadšeni.

 


 

A na několik fotografií z dnešního tréninku můžete nahlédnout zde!

Komentáře

Čtěte také

Jedničkou draftu je Jack Hughes!

Dlouhé spekulace a dohady jsou u konce. Jedničkou draftu 2019 a novým mladíkem v organizaci Devils je americký supertalent Jack Hughes! Jeho jméno bylo očekávaně zahlášeno v Rogers Aréně, kde se letošní draft koná. O celý moment se postaral Martin Brodeur, člen síně slávy hokeje, trojnásobný vítěz Stanley Cupu a legenda New Jersey Devils. Hned …

Ďáble, co na to říkáš...?