Peklo / Binghamton Devils / Z Binghamtonu nedokázali hokejisté Albany přivézt ani bod

Z Binghamtonu nedokázali hokejisté Albany přivézt ani bod

Albany Devils na ledě Binghamtonu Senators neuspěli. Po prohře 2:5 odjížděli z Broome County Veterans Memorial Areny bez bodu.

Přitom zápas začali na výbornou. Hned po 69 sekundách se totiž dostali do vedení Tedenby a Demkov asistovali u  branky  Stefana Matteaua. První volba New Jersey Devils z roku 2012 vstřelila svůj sedmý gól v AHL v sezoně 2013/2014. Oba týmy měly poté možnost přesilové hry, ale ani jeden jí nedokázal využít. Až v čase 15:27, kdy na trestné seděl Chris McKelvie, se prosadili domácí. Prosadil se útočník Matt Puempel. První třetina tak skončila za vyrovnaného stavu 1:1.
Střely: 11:8

Druhou třetinu začali lépe tentokráte domácí. Ačkoliv byl vyloučen Andre Petersson, dokázal skórovat ve vlastním oslabení Derek Grant. To byla pro Ďábly obrovská škoda. Na další branku 3023 přítomných diváků čekalo do 35. minuty. A opět se prosadil domácí celek. Autorem branky byl Corey Cowick. O dvě minuty později to bylo již o tři branky. V čase 36:56 skóroval Shane Prince. O chvíli později se rozhodnutí rozhodčích nelíbilo brankáři Kinkaidovi, který za své protesty dostal desetiminutový osobní trest.
Střely: 15:8

Ve třetí třetině rozhodli domácí o své výhře prakticky hned na začátku. V čase 41:26 totiž na 5:1 upravil svým druhým gólem v zápase Derek Grant. Skóre se neměnilo až do 58. minuty, kdy na 2:5 snižoval Scott Timmins. Domácí ale vedení v pohodě udrželi a zaslouženě tak zvítězili.
Střely: 14:13

Binghamton Senators 5:2 Albany Devils
16. Puempel (Wideman, Hoffman), 22. Grant (Cowick, Claesson), 35. Cowick (Dziurzynski, Hamilton), 37. Prince (Petersson, O’Brien), 42. Grant (Wideman, Puempel) – 2. Matteau (Demkov, Tedenby), 58. Timmins (Urbom, Boucher)

Střely celkově: 40:29

Senators: Hammond – Claesson, Sdao, Borowiecki, Wideman, New, Blood – Puempel, Robinson, Schneider, Prince, O’Brien, Petersson, Dziurzynski, Cowick, Hoffman, Hamilton, Pageau, Grant
Devils: Kinkaid – Helgeson, Larsson, Burlon, Kelly, Urbom, McPherson – Tedenby, Pelley, Sestito, Boucher, Pesonen, McKelvie, Timmins, Matteau, Sislo, Demkov, Wohlberg, Hoeffel