Peklo / Hlavní zprávy / Jak jsou na tom zranění hráči?

Jak jsou na tom zranění hráči?

Aktuální informace o zraněných hráčích New Jersey Devils

Trio Eliáš-Henrique-Josefson se zranilo v zápase s Washingtonem. Eliáš se zranil po hitu od Toma Wilsona, kdy hlavou narazil do střídačky. Henrique opustil zápas ve druhé třetině se zraněným tříslem a Josefson ve třetí třetině kvůli kotníku.

Manažer Devils, Lou Lamoeillo dnes deníku The Record neoznámil, co přesně se hráčům stalo a na jak dlouho to bude. Jediné, co k tomu řekl je to, že se u každého může stav zlepšit den ode dne. Nikdo tedy zřejmě nebude zařazen na listinu zraněných hráčů.

To stejné se týče i Ryanea Clowea, který nehrál od zápasu s Floridou na začátku týdne, kdy ho hitoval Quinton Howden. V úterý sice doktoři řekli, že Clowe bude v pořádku, ale od té doby nehrál.

Jediným, kdo je tedy zřejmě dlouhodobě zraněný, je Bryce Salvador. Ten zmeškal posledních šest zápasů se zraněním třísla.

“U Sala není žádná změna,” prozradil Lamoriello. “Zatím nezačal bruslit, takže to zabere trochu delší dobu.”

Zdravotní testy ale nic vážnějšího neodhalily.

“Všechny testy byly negativní, což jsou dobré zprávy,” řekl manažer Devils.

Salvador se asi do konce základní části už nevrátí.

I přes všechna zranění před zápasem s Carolinou nikoho Lamoriello nepovolal. Místo toho ve čtvrté lajně nastoupil se Sestitem a Sislem obránce Eric Gelinas.

“Budeme o tom ještě mluvit a uvažovat, ale jsou to takové situace, které se můžou změnit během jedné minuty,” řekl o zraněních a možných povoláních hráčů z farmy generální manažer.

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …

Ďáble, co na to říkáš...?