Peklo / Ohlasy / Jágr: Musíme všichni i nadále tvrdě pracovat na naší hře

Jágr: Musíme všichni i nadále tvrdě pracovat na naší hře

Přípravné období je za námi. Ve čtyřech odehraných zápasech sice útočná trojice ve složení Cammalleri – Zajac – Jágr zaznamenala výkonnostní vzestup, avšak i samotní hráči tuší, že na tom mohou být ještě mnohem lépe.

„Dnes to bylo zase o něco lepší, čeká nás ale ještě dlouhá cesta. Musíme všichni i nadále tvrdě pracovat na naší hře a zlepšení se dostaví,“ řekl Jaromír Jágr novinářům po vítězství New Jersey nad týmem Rangers v poměru 3:0. Sám Jágr se na výsledku podílel brankou na 2:0 ve 28. minutě.

„Dostal jsem dobrou nahrávku od Larssona a přede mnou byl odkrytý prostor, tak jsme bez větších problémů skóroval,“ popsal situaci před brankou český střelec. „V zápase se nám dařilo si lépe a rychleji předávat puky, také jsme více bruslili v útočném pásmu. Byli jsme dnes o kousek lepší, ale stále může být lépe.“

Jágr již hrál s Zajacem v minulé sezóně, takže mezi těmito hráči již funguje nějaká týmová chemie a sehranost. Tuhle poměrně sehranou dvojku doplnil Cammalleri, jenž se po loňské sezóně v Calgary stal v létě volným hráčem bez omezení. V přípravném období se prosadil střelecky právě i Cammalleri, ten překonal gólmana v minulém souboji s Islanders v přesilové hře.

V jeho statistikách za loňský rok je zapsáno 26 gólů v 63 zápasech. Cammalleri by měl jak Zajacovi, tak i Jágrovi pomoci v podpoře ofenzivní hry před brankou soupeře a také zvýšení střelecké potence.

„Tahle lajna se začíná sehrávat. Už je vidět, že se mezi hráči tvoří chemie, mají také lepší cit pro hru. Myslím, že jdeme správným směrem,“ sdělil kouč Devils Pete DeBoer svůj pohled na hlavní útočnou trojici New Jersey.

Tým Devils zakončil přípravu s bilancí 4-1-1, což se bezpochyby dá označit za úspěšnou sérii sehraných utkání. Nyní si hráči mohou dát na 4 dny pohov, aby načerpali síly na čtvrteční premiéru ve Philadelphii, která bude mnohem důležitější než výsledky z přátelských střetnutí.

zdroj: blog Fire and Ice

obrázek: media.nj.com

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …

Ďáble, co na to říkáš...?