Peklo / Hlavní zprávy / DeBoer: “Havlátova lajna zahrála skvěle”

DeBoer: “Havlátova lajna zahrála skvěle”

Jak víte dnešní noc nebyla úspěšná. Devils v domácí aréně “zavalily” Laviny z Colorada.

Avšak na hře Devils už se daly najít prvky, které naznačují, že by se mohlo dařit v příštích duelech. Pojďme se nyní podívat, jaké měl zápas ohlasy u hráčů a kouče Ďáblů. Můžete si přečíst mimo jiné i názory českého krajánka a legendy v dresu Ďáblů, Patrika Eliáše.

Patrik Eliáš viní sebe a svojí pětku ze třetího gólu, zároveň chválí hru do útoku:Hráli jsme velmi dobře ofenzivně, ale obdrželi jsme dva góly (Eliášova řada).” Třetí gól byl podle Patrika Eliáše hodně drsný, protože byl rozhodující. “V takovém čase už ztratíte šanci, něco s výsledkem udělat.” Ale dodává, že směrem dopředu se mu hra líbila, měli jsme hodně příležitostí, rychle jsme dávali puk od hokejky. “Mohli jsme dát klidně víc gólů, jenže zatím to nejde podle našich představ.”

Peter DeBoer si myslí, že Havlátova”lajna” zahrála skvěle. “Určitě naše dnes nejlepší řada. což je dobré.” přidal kouč poražených. “Nicméně musíme mít tři nebo čtyři pětky , které fungují, ne dvě.”

Přesilovky a oslabení: 

“Oslabení byla dobrá, ale musíme na nich dál pracovat,” řekl DeBoer. “Přesilovky pro nás byly problém posledních čtyři až pět zápasů a v tom se musíme definitivně zlepšit. Mohli jsme dát přesilovkový gól, byl by to rozdíl, takhle žádný nemůžu najít.”

Gelinas k početním převahám dodal:

“Měli jsme šance, vždyť jste to viděli pánové. Já jsem trefil břevno. Možná málo střílíme, možná si musíme vytvořit víc šancí. Pár věcí děláme dobře, dobře napadáme. Prostě jen musíme najít způsob jak víc skórovat.”

Cammalleri k jeho srážce s Gabrielem Landeskogem:

“Cítím se fajn. Bylo to nezaviněné.” byla by velká smůla pro Devils kdyby se opět zranil, když se vrátil v pondělí do sestavy po šesti zmeškaných utkáních.

zdroj: fireandice.northjersey.com

Čtěte také

Eliášův tým ovládl turnaj, zaujal Ty Smith

Druhý den Development kempu New Jersey Devils se nesl ve znamení turnaje tří hráčů proti třem. Celky byly rozděleny na čtyři týmy (Team Niedermayer, Stevens, Eliáš a Brodeur). Z výhry se nakonec radoval tým pojmenovaný po třebíčském rodákovi. Ty Smith zaujal a mohl by být velkou posilou do obrany Devils, nabízíme rozhovor.

Ďáble, co na to říkáš...?