Peklo / Preview / Devils nastoupí v Nassau Coliseu bez Cammalleriho

Devils nastoupí v Nassau Coliseu bez Cammalleriho

Očekává se velký návrat. Travis Zajac si po dlouhé době opět zahraje soutěžní zápas. Poté, co laboroval se zraněním v dolní části těla a příušnicemi od 28.listopadu. Ráno trénoval s Jágrem a Gomezem na křídlech, takže bude nejspíš centrem první řady v utkání proti Islanders.

Střetnutí týmů z opačných pólů tabulky začne v 1 hodinu SEČ. Bude se hrát v Nassau Coliseum, domácí arény Ostrovanů.

Novinky v týmu:

Naopak špatnou zprávou pro všechny Ďábly je absence nejlepšího střelce Devils – Mikea Cammalleriho. Důvodem je blíže nespecifikované zranění v dolní části těla. Jedničkou výběru Jersey bude velmi pravděpodobně Keith Kinkaid, 25 – letý brankář, který vyrostl na Long Islandu – NY. Sám se k této události vyjádřil následovně: “Vždy bylo mým snem si zahrát na ledě arény, kam jsem chodíval jako malý kluk. Bude tu skvělá atmosféra.”   

Kinkaid: Procentuální úspěšnost – 94,3%, výhry a prohry: (0-1-1)

DeBoerovo vyjádření k dnešnímu startu Kinkaida v brance Devils:Musí jen dělat svou práci. Když dostane příležitost hrát, musí udělat vše proto, abychom ho nasadili znovu jako jedničku.” 

Dále byl do týmu povolán další útočník Tim Sestito. Bohužel Eliáš a Larsson jen trénovali na domácím ledě. Do dějiště utkání nepřijeli a ani do něj nezasáhnou. Dainius Zubrus také nejspíš nenastoupí. Bude chybět už 4.zápas v řadě. Nezbývá než doufat, že Devils špatnou sérii prolomí a dokáží fanouškům udělat po dlouhé době radost. Něco, co je letos v Newarku nedostatkovým zbožím.

Statistiky: Poslední tři zápasy Ďáblů – (0-2-1)

Venkovní duely NJD v této sezóně: (8-11-1)

Nejproduktivnější hráč: Adam Henrique 18 bodů (8+10)

Marodka: Eliáš, Larsson, Clowe, Cammalleri, Zubrus, Salvador

 

Pravděpodobné sestavy:

NYI: Halák (Ch.Johnson) – de Haan, Leddy, Hickey, Višňovský, Reinhart, M.Donovan – Kuljomin, Tavares, Okposo – Grabovskij, Nielsen, Bailey – Lee, Nelson, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck

NJD: Kinkaid (Schneider) – Greene, Severson, Helgeson, Židlický, Gelinas, Merrill – Gomez, T.Zajac, Jágr – T.Ruutu, Henrique, Ryder – Havlát, S. Gionta, S.Bernier – Sestito, Josefson, Tootoo

zdroje: dailyfaceoff.com, Fire and Ice Blog, NHL.com

 

 

Čtěte také

Eliášův tým ovládl turnaj, zaujal Ty Smith

Druhý den Development kempu New Jersey Devils se nesl ve znamení turnaje tří hráčů proti třem. Celky byly rozděleny na čtyři týmy (Team Niedermayer, Stevens, Eliáš a Brodeur). Z výhry se nakonec radoval tým pojmenovaný po třebíčském rodákovi. Ty Smith zaujal a mohl by být velkou posilou do obrany Devils, nabízíme rozhovor.

Jeden komentář

  1. Martin Chachan Kukurůza

    Dneska výhra… třeba :cD

Ďáble, co na to říkáš...?