Peklo / Hlavní zprávy / Jágr: Odvolat trenéra? Největší chyba

Jágr: Odvolat trenéra? Největší chyba

Více jak týden zpátky, povídal žurnalistům manažer Devils Lou Lamoriello, že neuvažoval o výměně trenéra a stále Peteru DeBoerovi věří. Realizační tým považoval za lidi na správném místě.

Nyní situace vypadá neudržitelně. Prohry se nabalují a vypadá to, že zásah do týmu bude nevyhnutelný. Avšak s tím nesouhlasí pravé křídlo elitní řady Jaromír Jágr. Říká, že by měl Lamoriello svůj tah víc promyslet.

“To by byla jedna z největších chyb, kterou by mohli udělat,” sdělil 42-letý budoucí člen Síně slávy médiím. “Abych byl upřímný, myslím si, že bez trenérů a bez systému, který hrajeme by to bylo ještě o mnoho horší.”

Jágr, lídr celého týmu s 18 body, řekl, že tým o trenérovi vůbec nepochybuje a nadále mu věří.

Trenérů se zastala i brankářská jednička Cory Schneider:Byla by ostuda, kdyby to padlo na trenéry, protože oni jsou alfou a omegou našeho týmu a na nás je abychom udělali to, co po nás chtějí.” Dále vyjádřil nejistotu nad budoucností: “nejsem si jistý, co se v následujících dnech odehraje.”

 

zdroje: Fire and Ice Blog

foto: Glenn James – NHL.com

Čtěte také

Devils budou jedním z nejhorších týmů, soudí odborníci

Bookmakeři z Las Vegas zveřejnili kurzy na vítěze Stanleyova poháru v sezoně 2017/2018. New Jersey Devils zařadili mezi nejhorší týmy vůbec, dávají jim tak opravdu minimální šance a předpokládají další boj na chvostu tabulky. Společně s New Jersey mají stejný kurz Red Wings, Canucks, Coyotes a Golden Knights. Mezi fanoušky Ďáblů to vyvolalo rozruch, svému …

Jeden komentář

  1. Martin Chachan Kukurůza

    Systém? jakej systém? Vždyť hrajou jak kluci z vesnice na rybníku

Ďáble, co na to říkáš...?