Peklo / Hlavní zprávy / Jágr: Odvolat trenéra? Největší chyba

Jágr: Odvolat trenéra? Největší chyba

Více jak týden zpátky, povídal žurnalistům manažer Devils Lou Lamoriello, že neuvažoval o výměně trenéra a stále Peteru DeBoerovi věří. Realizační tým považoval za lidi na správném místě.

Nyní situace vypadá neudržitelně. Prohry se nabalují a vypadá to, že zásah do týmu bude nevyhnutelný. Avšak s tím nesouhlasí pravé křídlo elitní řady Jaromír Jágr. Říká, že by měl Lamoriello svůj tah víc promyslet.

“To by byla jedna z největších chyb, kterou by mohli udělat,” sdělil 42-letý budoucí člen Síně slávy médiím. “Abych byl upřímný, myslím si, že bez trenérů a bez systému, který hrajeme by to bylo ještě o mnoho horší.”

Jágr, lídr celého týmu s 18 body, řekl, že tým o trenérovi vůbec nepochybuje a nadále mu věří.

Trenérů se zastala i brankářská jednička Cory Schneider:Byla by ostuda, kdyby to padlo na trenéry, protože oni jsou alfou a omegou našeho týmu a na nás je abychom udělali to, co po nás chtějí.” Dále vyjádřil nejistotu nad budoucností: “nejsem si jistý, co se v následujících dnech odehraje.”

 

zdroje: Fire and Ice Blog

foto: Glenn James – NHL.com

Čtěte také

Eliášův tým ovládl turnaj, zaujal Ty Smith

Druhý den Development kempu New Jersey Devils se nesl ve znamení turnaje tří hráčů proti třem. Celky byly rozděleny na čtyři týmy (Team Niedermayer, Stevens, Eliáš a Brodeur). Z výhry se nakonec radoval tým pojmenovaný po třebíčském rodákovi. Ty Smith zaujal a mohl by být velkou posilou do obrany Devils, nabízíme rozhovor.

Jeden komentář

  1. Martin Chachan Kukurůza

    Systém? jakej systém? Vždyť hrajou jak kluci z vesnice na rybníku

Ďáble, co na to říkáš...?