Peklo / Hlavní zprávy / Jágr: Odvolat trenéra? Největší chyba

Jágr: Odvolat trenéra? Největší chyba

Více jak týden zpátky, povídal žurnalistům manažer Devils Lou Lamoriello, že neuvažoval o výměně trenéra a stále Peteru DeBoerovi věří. Realizační tým považoval za lidi na správném místě.

Nyní situace vypadá neudržitelně. Prohry se nabalují a vypadá to, že zásah do týmu bude nevyhnutelný. Avšak s tím nesouhlasí pravé křídlo elitní řady Jaromír Jágr. Říká, že by měl Lamoriello svůj tah víc promyslet.

“To by byla jedna z největších chyb, kterou by mohli udělat,” sdělil 42-letý budoucí člen Síně slávy médiím. “Abych byl upřímný, myslím si, že bez trenérů a bez systému, který hrajeme by to bylo ještě o mnoho horší.”

Jágr, lídr celého týmu s 18 body, řekl, že tým o trenérovi vůbec nepochybuje a nadále mu věří.

Trenérů se zastala i brankářská jednička Cory Schneider:Byla by ostuda, kdyby to padlo na trenéry, protože oni jsou alfou a omegou našeho týmu a na nás je abychom udělali to, co po nás chtějí.” Dále vyjádřil nejistotu nad budoucností: “nejsem si jistý, co se v následujících dnech odehraje.”

 

zdroje: Fire and Ice Blog

foto: Glenn James – NHL.com

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …

Jeden komentář

  1. Martin Chachan Kukurůza

    Systém? jakej systém? Vždyť hrajou jak kluci z vesnice na rybníku

Ďáble, co na to říkáš...?