Peklo / Hlavní zprávy / Gomez: “Když budeme takhle hrát dál, výhry přijdou”

Gomez: “Když budeme takhle hrát dál, výhry přijdou”

Nezasloužili jsem si být vypískáni, za to co jsme předvedli. Říká otevřeně Eliáš, ikona klubu Devs.

Jak minuty ubíhaly v Prudential Center a vypadalo to, že Ďáblové už se neprosadí gólově, fanoušci ( byla oznámena návštěva 15379 diváků ) začali vyjadřovat svoje rozladění bučením.

Devils doufali, že prolomí sérii 4 proher v řadě, ale Craig Anderson jim to prostě nedovolil. Jeho smích na konci zápasu byl upřímný a všedokumentující. Pro Ďábly však hodně znepokojující. Prohra 2:0 na domácím ledě znamená prodloužení nepříznivé série na 5 proher a další snížení sebevědomí.

Vyjádření Eliáše k zápasu:“Očividně diváci bučeli, Byli zklamaní. Ale tak i my , věřte mi. jenže tohle jsme si dnes nezasloužili. vynaložili jsme velké úsilí,  které přišlo vniveč. Byli jsme lepším týmem. Rozumíme fanouškům, ale nebylo to zasloužené. Neocenil jsem to. Avšak tak to chodí. Hráli jsme dobře. Povedlo se hodně věcí. Prostě jen když nedáte góly, nemůžete vyhrát. Vypadá to, že se nám to stalo už mnohokrát tuhle sezónu.”

Pete DeBoer, který byl před vhozením úvodního buly také vypískán, řekl: “Dnes jsme zažili všechno. Měli jsme přečíslení, dorážky u branky, střely z dálky se stíněním. To jsou ty zápasy, kdy můžete hrát donekonečna a gól stejně nedáte. Myslím však, že tam byla snaha i zakončení. Hráči udělali vše, co jsme jim řekli. Nemůžete je vinit. Dali tomu opravdu vše.”

Každopádně to číslo na kterém nejvíce záleží je konečné skóre a to zní v neprospěch Devils 0:2.

Gomez povzbuzuje své spoluhráče nadále: “Není čas na to být frustrován. Musíme to zastavit ihned. Hrajeme doma. To je hlavní. Určitě tomu nepodlehneme. Bojujeme. Vracíme se při útoku soupeře. Prostě budete mít zápasy jako byl tento. je to špatně, že jsme prohráli, ale když budeme takhle hrát dál, výhry přijdou, věří Scott Gomez, centr prvního útoku. Dnes byl však levým křídlem.”

zdroj: Fire and Ice Blog, Tom Gulitti

foto: Bruce Bennett – NHL.com

Čtěte také

Devils dnes čeká odveta proti Wild!

Devils a Wild se utkali minulý týden, bohužel pro Ďábly neúspěšně přesto, že vedli už 2-0. Wild však utkání otočili ve svůj prospěch 4:2 a z Prudential Center odvezli oba body. Devils dnes zkusí zvládnout odvetu a odvézt body z Minnesoty zpět do New Jersey. Pro Devils to však bude náročné. Únor je velmi nepodařený …

Ďáble, co na to říkáš...?