Peklo / Hlavní zprávy / Každý zápas, kde nezískáte body je krok zpět, míní Zubrus o prohře s Habs

Každý zápas, kde nezískáte body je krok zpět, míní Zubrus o prohře s Habs

Každá prohra pro ďábly nyní může znamenat velký problém v konečném účtování. To je realita pro Jersey, které dělí od postupu do vyřazovacích bojů 12 bodů. Meta, která sice nevypadá nijak závratně, ale při dvoubodovém systému se jeví nedostižitelně už nyní – 29 zápasů před koncem základní části.

V posledních 7 duelech je na tom Jersey velice dobře – 5-1-1, delší forma je také na dalo by se říct maximu sezóny 8-3-2. Dainius Zubrus, jediný zástupce Litvy v NHL říká: “každý zápas, kde nezískate body je krok zpátky, jenže není lehké je vyhrát všechny.”

Devils zbývá 29 utkání do konce základní části. “Nemůžeme čekat, že všechno vyhrajeme,” dodává Mike Cammalleri. “Jaká je naše bilance v posledních zápasech? 5-1-1, takže pokud uděláme 5-1-1 a pak to stejné ještě jednou, kam nás to může dostat?” Ptá se Cammalleri, nejlepší střelec vítězných gólů letošního ročníku NHL. “Potíž je ale v tom, že se nemůžete dívat tak daleko dopředu, pokud chcete být úspěšný.”

Lamoriello odmítá názor, že prohra s Montrealem byla krok zpět. “Ne, určitě ne.” Trvá si na svém generální manažer a dočasný hlavní kouč. “Prostě jdete do toho a příště to napravíte.”

Devils byli opět mocně přestříleni soupeřem, ostatně jako v mnoha minulých zápasech. Je to už takový nehezký trend sezóny Ďáblů.

Lamoriello ale popírá i tento fakt a říká: “šance byly vyrovnané, i když rozdíl v počtu střel byl značný.” Jediné co ho mrzí je převaha Canadiens v přesilovkách. V těch měli podle jeho slov příliš mnoho šancí.

Zdroj: nj.com

foto: Francois Lacasse

Čtěte také

Potvrdí Schneider vzestup svých výkonů ze závěru loňské sezony?

Mezi nejdůležitější muže, kteří ovliví nadcházející sezonu Devils, patří bezesportu brankář Cory Schneider. Podívejme se, jak se vyvíjela situace v našem brankovišti v sezoně 2018/2019 a co přinese nadcházející ročník. Jaká jsou očekávání od naší brankářské jedničky? Corymu Schneiderovi je mometálně 33 let (nar. 18. března 1986). V minulém ročníku zaznamenal ve 23 zápasech bilanci …

Leave a Reply

Your email address will not be published.