Peklo / New Jersey Devils / Cammalleri, Lamoriello, Schneider a Larsson se vyjadřují k zápasu s Vancouverem

Cammalleri, Lamoriello, Schneider a Larsson se vyjadřují k zápasu s Vancouverem

Devils se podařilo vyhrát již druhý zápas za sebou, tentokrát vydolovali dva body nad silným Vancouverem.

Jak se k samotnému utkání vyjadřují někteří hráči a kouč Lamoriello si můžete přečíst v tomto článku.

Cammaleri se k zápasu vyjádřil takto:

,,Chtěli bychom mít dobré výsledky protože nám to přidává sebejistotu. Vyhrávání vždycky chutná skvěle. Líbilo se mi, jak jsme hráli, jak jsme tlačili. Máme lajnu, která hraje pozičně a lajnu která hraje tvrději. Nechci říkat, že jsme již vše vychytali, ale začali jsme více pracovat na tlaku na protihráče, dostávání puků z naší třetiny a získávání více místa. Myslím si, že dnes se nám to dařilo lépe než v ostatních zápasech.”

Pozitivně se k zápasu pochopitelně stavěl i GM a kouč Lamoriello.

,,Je to vždycky dobré, když vyhrajete. Zaprvé je to velké zadostiučinění a pomáhá to týmu. Myslím si, že kluci hráli dnes opravdu dobře. Již od první třetiny jsme na to vlétli a všechny naše lajny měly podobný ice-time. Díky tomu jsme se navzájem podporovali. Vancouver měl složitý zápas včera večer, šli do prodloužení a bylo pro ně důležité udělat ten bod navíc. Myslím si, že to, že se nám podařil hned ze začátku takový nástup nám hodně pomohlo.”

Do brány se proti svému bývalému týmu postavil Cory Schneider a samozřejmě, že byl s výsledkem spokojený.

,,Myslím si, že dnes to bylo logické vyústění šancí. Je to opravdu jednoduché. Když máte energii a mušku a chuť hrát, je jasné, že to bude dobré utkání. Dnes a minulý zápas si myslím, že jsme vše měli. Dělá to hru daleko jednodušší když hrajete s takovou energií. Zahráli jsme několik krásných situací tento zápas. Měli jsme dobré ofenzivní šance a i defenzíva se nenechala zahanbit.”

Larsson hrál v noci dvacet minut a odměnil se za to třemi asistencemi.

,,Celou sezónu se cítím dobře. Ale myslím si, že je to jen o důvěře a sebevědomí. A důvěru z našich koučů cítím. Byl to Scotty (Stevens) kdo mě hodně posunul a já jsem za to velmi vděčný. Všechno od držení hole, přes bruslení i poziční hru. Vše mi moc pomohlo. Dnes se mi poprvé v sezóně podařilo připsat si tři asistence za zápas a bylo to skvělé.”

Devils nebudou mít dnes trénink a budou nabírat síly na večerní zápas. Lamoriello taktéž oznámil, že v bráně proti Hurricanes bude Keith Kinkaid.

Utkání proti Canes začíná dnes v noci v 01:00. Další informace očekávejte v preview které bude na webu okolo 21:00.

zdroj: Fire & Ice blog

zdroj obrázku: nhl.com

Čtěte také

Potvrdí Schneider vzestup svých výkonů ze závěru loňské sezony?

Mezi nejdůležitější muže, kteří ovliví nadcházející sezonu Devils, patří bezesportu brankář Cory Schneider. Podívejme se, jak se vyvíjela situace v našem brankovišti v sezoně 2018/2019 a co přinese nadcházející ročník. Jaká jsou očekávání od naší brankářské jedničky? Corymu Schneiderovi je mometálně 33 let (nar. 18. března 1986). V minulém ročníku zaznamenal ve 23 zápasech bilanci …

Leave a Reply

Your email address will not be published.