Peklo / Reporty / Schneider zneškodnil 38 ran Arizony a dotáhl Devils k výhře 3:0

Schneider zneškodnil 38 ran Arizony a dotáhl Devils k výhře 3:0

Jak říkal Lamoriello v našich včerejších ohlasech, hra se začíná přitvrzovat a zrychlovat. Tak tomu bylo i v zápase proti Coyotes, kdo viděl, dá mi za pravdu. Enormní nasazení z obou stran, dohrávané souboje a větší agresivita. Devils byli o kousek lepší, měli víc větších šancí a dali tři branky, z toho dvě bekhendem (13. Gomez, 42. Cammalleri). Třetí dal opět Cammalleri, ale do prázdné a forhendovou částí hole.

NEW JERSEY DEVILS – ARIZONA COYOTES    3:0

Branky: 13. Gomez, 42. Cammalleri (Tootoo, Merrill), 59. Cammalleri (Gionta, Larsson)

Střely: 28 – 38

Rozhodčí: Sutherland, Skilliter – Gibbs, Heyer

Diváci: 12159

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Larsson, Greene, Židlický, Merrill, Harrold, Gelinas – Bernier, Eliáš, Henrique – Jágr, Gomez, Ruutu – Tootoo, Zajac, Cammalleri – Gionta, Josefson, Zubrus.

Arizona Coyotes: Smith (McKenna) – Murphy, Ekman-Larsson, Campbell, Yandle, Gormley, Stone – Doan, Vermette, Lessio – Gagner, Arcobello, Rieder – Erat, Chipchura, Korpikoski – Moss, Vitale, Martinook.

 Tři Hvězdy utkání:

1. Cory Schneider (NJD) – 38 zák., čisté konto, 100,0% úspěšnost zásahů
2. Mike Cammalleri (NJD) – 2+0
3. Scott Gomez (NJD) – 1+0 

Souhrn: Devils neskutečně podržel Cory Schneider. Jemu patří velký dík, předvedl výtečný výkon. Čisté konto, 38 zákroků. Devils jsou už pomalu odepisováni z bojů o play off, ale sami jakoby se vzbouřili a chtěli naznačit, že neřekli poslední slovo. Utkání bylo sledované ze všech stran. Na zápas se byli podívat skauti z různých týmů NHL, kteří hledají posily pro play off a Jersey s Arizonou jsou ideálními kandidáty, kam si zajít tzv. nakoupit, jelikož se ocitají mimo brány play off. Vzepětí Ďáblů už nyní čítá 4 výhry za sebou. Soupeři sice nepatřily mezi špičku ligy (Buffalo, Vancouver, Carolina, Arizona), snad kromě Canucks. Osm bodů se však v každém případě počítá a do tabulky náramně hodí. Devils tedy patří 11. příčka na Východě, avšak hovořit o dotažení 8.místa, na to je ještě příliš brzy.

foto: NHL.com, Elsa

Čtěte také

Potvrdí Schneider vzestup svých výkonů ze závěru loňské sezony?

Mezi nejdůležitější muže, kteří ovliví nadcházející sezonu Devils, patří bezesportu brankář Cory Schneider. Podívejme se, jak se vyvíjela situace v našem brankovišti v sezoně 2018/2019 a co přinese nadcházející ročník. Jaká jsou očekávání od naší brankářské jedničky? Corymu Schneiderovi je mometálně 33 let (nar. 18. března 1986). V minulém ročníku zaznamenal ve 23 zápasech bilanci …

Leave a Reply

Your email address will not be published.