Peklo / Novinky z NHL / Mike Ribeiro obžalován za napadení chůvy

Mike Ribeiro obžalován za napadení chůvy

Hokejista nashvillských Predátorů Mike Ribeiro byl obžalován bývalou rodinnou chůvou. Podle jejího tvrzení ji měl hvězdný útočník fyzicky napadnout už v roce 2012. Ribeiro veškerá obvinění rezolutně odmítá.

K samotné žalobě se dostali novináři americké televize TMZ Sports. Podle nich je žaloba hodně obecná a mlhavá. Poškozená se vyhýbá popisování jakýchkoli detailů a pouze tvrdí, že utrpěla nespecifikovaná zranění na rukou, doložená lékařský potvrzením. Schází také spojitost mezi způsobenými zraněními a nashvillským forwardem.

V obžalobě se dále píše, že po napadení Ribeirem na poškozenou zaútočila i jeho manželka, ikdyž pouze verbálně. Jako odškodnění požaduje něco přes jeden milion amerických dollarů.

Jak řečeno výše, Ribeiro veškerá obvinění odmítá a hodlá se soudně bránit. Jeho právník k tomu říká: „Mí klienti důrazně popírají spojitost mezi nimi a zraněními poškozené. Budeme se bránit všemi možnými právními prostředky a věřím, že nakonec pravá fakta vyjdou na povrch.“

Datum soudního přelíčení ještě nebylo stanoveno. Ještě dodejme, že Ribeiro letos zažívá nadprůměrnou sezónu. U nashvillských Predátorů výrazně pookřál, vede první útok s mladou kometou ligy, Filipem Forsbergem, a osvědčeným kanonýrem, Jamesem Nealem, směrem za Prezidentovou trofejí. V 65 utkáních si připsal 52 bodů za 12 branek a 40 asistencí.

(zdroj obrázku – thehockeynews.com)

(zdroje videa – YouTube.com)

(volně přeloženo z: http://www.tmz.com/2015/03/04/nhls-mike-ribeiro-sued-allegedly-assaults-nanny-calls-b-s-on-accuser/)

Čtěte také

Po 12 letech je zpět Světový pohár, a se vší parádou

NHL a NHLPA oznámily všechny informace o nadcházejícím Světovém poháru. Odehrávat se bude v Torontu v aréně Maple Leafs Air Canada Centre. Začne 17. září a skončí nejpozději 1. října. Hra se bude hrát na hřištích s pravidly NHL. Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Ve skupině A jsou týmy Kanady, USA, České republiky …

Ďáble, co na to říkáš...?