Peklo / Ohlasy / Nebyl jsem schopen vytasit žádný extra zákrok, míní Cory Schneider

Nebyl jsem schopen vytasit žádný extra zákrok, míní Cory Schneider

Tentokrát to nevyšlo. Překvapivé vítězství nad Nashvillem si dnes Ďáblové naplno vynahradili tím nejméně příjemným způsobem, když padli v Prudential Center s družstvem Columbusu. Nepodařené měření sil hodnotil se značnou dávkou kritiky brankář domácích, žádná příjemná slova neměl na jazyku ani manažer Lamoriello.

„Byl to zápas plný chyb,“ všímal si Cory Schneider událostí na ledové ploše, které značně ovlivnily chod utkání. „V obraně jsme udělali několik nepřesností a já nebyl schopen vytasit žádný extra zákrok, všude jsem stál o chvilku později,“ nechal se slyšet gólman Devils, jehož 21 střeleckých zachycení k úspěchu nestačilo. „Oni dávali sice pěkné branky, ale já jednoznačně nepodržel, nepomohl jsem našim nadějím na body,“ dodává Schneider jedním dechem a bere vinu za nepozorné počínání defenzivní linie na svá bedra.

„Čas určitě nestojí na naší straně, každé utkání je z našeho pohledu kritické. Také není jednoduché skousnout prohru na domácí půdě od celku, který jsme před týdnem porazili,“ pokračoval v rozsáhlejší analýze maskovaný muž červenobílých. „Columbus hrál tvrdě a myslím, že byla jeho hra o něco lepší. Zejména během 1. a 2. třetiny. Byli silní na kotouči a nenechali se od něj jen tak odtlačit. Věřím, že když příště navážeme na náš projev ze 3. periody, bude konečný výsledek jiný,“ pravil odhodlaně brankář New Jersey před další výzvou, jenž bude představovat tým Philadelphie.

Podobný pohled na věc skýtal i verbální souhrn generálního manažera a trenéra Lamoriella: „Skvěle se na nás připravili, my potom provedli pár zbytečných pochybení. Nerozhodli jsme se v daném herním okamžiku správně a projevilo se to.“ „Musíme vozit puky hlouběji do útočného pásma, ale to my právě neděláme. Snažíme se nedostávat moc do osobních soubojů, jenže za tohle platíme krutou daň,“ popsal Lou Lamoriello největší problém jeho svěřenců.

Přílišná radost nebyla znát ani ve tváři Mikea Cammalleriho, přesto se pokoušel kanadský útočící hráč hledat také ty pozitivní stránky ďábelského výkonu: „Od začátku odváděli mnohem lepší práci Jackets, drželi tak dlouho dominantní pozici. Důležité detaily však postupně začaly být příznivější pro nás.“

zdroj: blog Fire and Ice, onlajny.com, devils.nhl.com

foto: nhl.com (Andy Marlin)

Komentáře

Čtěte také

Střípky z prvního dne kempu

Jak jsme vás již informovali, tréninkový kemp Ďáblů je již v plném proudu. Než ale začnou přípravné zápasy a zapojení hráčů do týmového tréninku, jsou na řadě další povinnosti. Jako první museli hráči podstoupit tzv. Media Day, při kterém probíhalo focení, podpisy upomínkových předmětů, rozhovory s realizačním týmem, trenéry a hráči. Pro sezónní účely se …

Leave a Reply

Your email address will not be published.