Peklo / Reporty / Ďáblové vyloupili Arizonu, Tootoo získal Gordie Howe Hattrick!

Ďáblové vyloupili Arizonu, Tootoo získal Gordie Howe Hattrick!

Devils uspěli na ledě trápící se Arizony a vyhráli zde 4:1. Útočník Jordin Tootoo dal gól, přidal asistenci a také se popral = Gordie Howe Hattrick!

Devils porazili Coyotes a třízápasový trip tak ukončili prohloubením mizérie týmu z Arizony! Kojoti prohráli celkem 14 z posledních 15 zápasů!
Do vedení se dostali hosté až v čase 38:03, kdy se prosadil Adam Henrique. Druhou branku přidal 50 sekund po začátku třetí třetiny Stephen Gionta. Ve 47. minutě domácí snížili zásluhou Shanea Doana, jenž tečoval střelu Marka Arcobella. O chvíli později se ale trefil Jordin Tootoo, který nejenže navýšil na 3:1, ale také dokonal Gordie Howe Hattrick. O tři minuty později se trefil Mike Cammalleri a bylo prakticky rozhodnuto. Ďáblové už si své vedení pohlídali a vyhráli tak 4:1.

Arizona Coyotes 1:4 New Jersey Devils
47. Doan (Arcobello, Rieder) – 39. Henrique (Zajac, Severson), 41. Gionta (Tootoo, Severson), 47. Tootoo (Cammalleri, Zajac), 50. Cammalleri (Greene, Larsson)

Střely: 31:29 (13:6, 10:12, 8:11)

Tři hvězdy utkání:
1. Cory Schneider (NJD) 31 zákroků, 1 gól, 96,8%
2. Jordin Tootoo (NJD) 1+1
3. Shane Doan (ARI) 1+0

Coyotes: Smith (Domingue) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Campbell, Moore, Murphy – Rieder, Chipchura, Doan – Erat, Gagner, Cunningham – McGinn, Acrobello, Moss – Korpikoski, Vitale, Crombeen
Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Henrique, Gomez, Bernier – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Zubrus, Gionta, Ryder – Ruutu, Josefson, Harrold

Zdroj obrázku: nhl.com, Norm Hall

Potvrdí Schneider vzestup svých výkonů ze závěru loňské sezony?

Mezi nejdůležitější muže, kteří ovliví nadcházející sezonu Devils, patří bezesportu brankář Cory Schneider. Podívejme se, jak se vyvíjela situace v našem brankovišti v sezoně 2018/2019 a co přinese nadcházející ročník. Jaká jsou očekávání od naší brankářské jedničky? Corymu Schneiderovi je mometálně 33 let (nar. 18. března 1986). V minulém ročníku zaznamenal ve 23 zápasech bilanci …