Peklo / Ohlasy / Lamoriello chválí Jersey za nadějnou herní prezentaci

Lamoriello chválí Jersey za nadějnou herní prezentaci

Zase to nevyšlo. Ďáblové nastupovali do měření sil proti Carolině ve výhodné pozici, kdy se zajisté očekávala alespoň minimální bodová loupež, jenže domácí individuality všechny narýsované plány zhatily. I přes zklamání vyjádřili své myšlenky Greene s Gomezem, také Lamoriello zhodnotil vlastní svěřence.

„S každou prohrou roste frustrace. My padli už počtvrté v řadě, rozhodně nemůže vládnout spokojenost,“ nechal se slyšet Andy Greene. „Přitom nemám pocit, že bychom hráli špatně. Předváděli jsme kvalitní výkon, ale naše chvilková nepozornost při začátku třetí třetiny nás stála lepší výsledek,“ mrzí obránce New Jersey špatná herní činnost v daném momentu.

Také manažer Lou Lamoriello sestavil hodnocení předvedené hry: „Člověk nikdy nechce prohrát, avšak nemůžeme být naštvaní, protože hráči toužili udělat pro úspěch všechno.“ Lamoriellův pohled do nejbližší budoucnosti tak není obehnán negativním závojem. „Občas se nám něco úplně nepovedlo, přesto mužstvo působilo slibným dojmem,“ dodal na závěr.

Nepříjemnou příhodu je ovšem nutno co nejrychleji vytěsnit z mysli, neboť Devils již musí znovu mobilizovat síly, tentokrát bude na opačné straně barikády postávat kolektiv Anaheimu.

„Jde o skvělou výzvu. Carolina byla dobrým testem před Ducks, jež patří k nejlepším celkům NHL. Konání souboje je výborně načasované, zejména pro mladé kluky, kterým tohle utkání pouze prospěje,“ podělil se o pocity Scott Gomez.

Názory z Facebooku (www.fb.com/NewJerseyDevils.CZSK)

Diametrálně odlišný obraz však zpracoval zrak fanoušků, jejichž názory se s hráčskými slovy značně rozcházejí.

Milos Sikula: „Dovolenky už majú vybavene, takže ich netrapi už nič.“

Martin Jozef: „Ešte teraz mi je na vracanie a to som myslel, že sa z toho vyspím.“

zdroj: blog Fire and Ice

foto: nhl.com (Gregg Forwerck)

Čtěte také

Devils 2-1 Penguins

Leave a Reply

Your email address will not be published.