Peklo / Reporty / Diabli prehrali aj štvrtú bitku o rieku Hudson, Rangers vyhrali 4-2

Diabli prehrali aj štvrtú bitku o rieku Hudson, Rangers vyhrali 4-2

Dnes sa v hale Prudential Center stretli po štvrtý a posledný krát tímy New Jersey Devils a New York Rangers, aby odohrali aj poslednú bitku o rieku Hudson. Hráči Devils sa snažili, ale jeden z najlepších tímov súťaže nakoniec vyhral 4-2.

Už v 1. tretine hostia viedli 2-0, keď sa trafil Kevin Hayes a v presilovke skóroval kapitán Ryan McDonagh, ale po pár minútach hry znížil na 2-1 Patrik Eliáš. Domáci tak vstupovali do druhej tretiny s jednogólovým mankom, v prostrednej časti sa nepresadil ani jeden tím, a tak si hostia naďalej držali tesné vedenie. V 11. minúte  tretej tretiny sa za Jazdcov presadil James Sheppard, ktorý zvyšoval na 3-1,  o minútu neskôr sa zo 14. gólu v ročníku tešil Steve Bernier, ale Diabli nedokázali streliť tretí gól a v závere prišla strela do práznej brány od Carla Hagelina. Rangers tak vyhrali na ľade Devils 4-2.

NEW JERSEY DEVILS 2-4 NEW YORK RANGERS

Góly: 18. PPG – Eliáš (Bernier, Gomez), 52. Bernier (Zajac, Cammalleri) – 14. Hayes (St. Louis, Hagelin), 15. PPG – McDonagh, 51. Sheppard (Moore, Staal), 59. EN – Hagelin (Hayes)

Strely: 21-40

Brankári: C. Schneider 36/39, 92,3%SV) – C. Talbot (19%21, 90,5%SV)

Hviezdy stretnutia: 3. Andy Greene (NJD), 2. Steve Bernier (NJD), 1. Kevin Hayes (NYR)

zdroj obrázku: Andy Marlin/GettyImages, nhl.com

Čtěte také

19: Zraněná opora

Číslo 19 má v posledních sezónách jasného nositele, ale víte, kdo jej nosil v historii? Nositelů bylo celkem 27 a my si je dnes stručně představíme. Doug Horbul (1975) V NHL za Kansas odehrál pouze 4 zápasy, ve kterých jednou skóroval. John Van Boxmeer (1977) Celkem 197 zápasů za Colorado Rockies odehrál tento kanadský obránce. …

Ďáble, co na to říkáš...?